ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Комерцијалист

1favoriteОбјавен на: 13-02-2018  |  Компанија: ОРИНЏ ПРОМОТИОНС ДОО...  |  Индустрија: Продажба и Маркетинг


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGHJJGI
Работно место: Комерцијалист
Компанија: ОРИНЏ ПРОМОТИОНС ДОО Скопје
Индустрија: Продажба и Маркетинг
Реон: Центар
Отворен од: 14-02-2018
Отворен до: 19-02-2018
Плата: 15000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 3060241
Контакт емаил: finance@orangepromotions.mk
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Благајник во трговија

0 favorite Објавен: 23-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за промет и ...

Индустрија: Трговија

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 22-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Кочани

Оглас: ...

Комерцијалист за продажба

0 favorite Објавен: 23-02-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ИБОМА ТРЕЈД

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Поради зголемен обем на работа Ибом...

Комерцијалист за продажба

1 favorite Објавен: 23-02-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: БАУКИТ ГРУП ДОО

Индустрија: Трговија

Регион: Цела Македонија

Оглас: Компанијата БАУКИТ ГРУП ДОО, поради...

Застапник за продажба

0 favorite Објавен: 24-02-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Младинска книга

Индустрија: Трговија

Регион: Цела Македонија

Оглас: Реномирана странска издавачка куќа ...

Проект менаџер

0 favorite Објавен: 23-02-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Motiv Plus Konsaltin...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: Обврски: Изработка и работа на про...

Останати огласи во ист регион

- Нема информација

0 favorite Објавен: 24-02-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕВЕР-НЕАР ДОО

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Скопски

Оглас: A Special Career Vacancy @ EVER NEA...

Продавач

0 favorite Објавен: 24-02-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Фирма

Индустрија: Прехранбена

Регион: Скопски

Оглас: Се бараат продавачки за работа во к...

Лозар-подрумар

0 favorite Објавен: 24-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ТЕКСТИЛ Акционерско ...

Индустрија: Разни области

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 24-02-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Т.П.САНИ

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Baram prodavacka za vo mini market....

Фармацевт

0 favorite Објавен: 24-02-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: PZU Apteka Beta Phar...

Индустрија: Фармација

Регион: Скопски

Оглас: ПЗУ Аптека Бета Фармација има потре...

Фармацевтски техничар

0 favorite Објавен: 24-02-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: PZU Apteka Beta Phar...

Индустрија: Фармација

Регион: Скопски

Оглас: ПЗУ Аптека Бета Фармација има потре...