ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

сметководител

0favoriteОбјавен на: 13-02-2018  |  Компанија: Друштво за производс...  |  Индустрија: Сметководство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGHJJGG
Работно место: сметководител
Компанија: Друштво за производство трговија и услуги ДИ-ЈО ДООЕЛ Експорт-Импорт Скопје
Индустрија: Сметководство
Реон: Аеродром
Отворен од: 14-02-2018
Отворен до: 19-02-2018
Плата: 10800
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: dijo.tax@gmail.com
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

сметководител

0 favorite Објавен: 16-05-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: сметководство

Индустрија: Сметководство

Регион: Скопски

Оглас: СМЕТКОВОДСТВЕНО БИРО БАРА ОВЛАСТЕН...

сметководител

0 favorite Објавен: 23-05-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: еурофаст

Индустрија: Сметководство

Регион: Скопски

Оглас: Eurofast Global Ltd is a profession...

сметководител

0 favorite Објавен: 06-05-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: MISA FAJNANS DOOEL S...

Индустрија: Сметководство

Регион: Скопски

Оглас: * 2 лица - Искуство во сметководст...

сметководител

0 favorite Објавен: 14-05-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: АСП КОНСАЛТИНГ ДОО О...

Индустрија: Сметководство

Регион: нема информација

Оглас: АСП КОНСАЛТИНГ ДОО Охрид како бр...

Помошник Сметководител

0 favorite Објавен: 22-05-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Супорт & Солушонс це...

Индустрија: Сметководство

Регион: Скопје

Оглас: Support and Solutions Center MK ...

сметководител

1 favorite Објавен: 22-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговијап...

Индустрија: Сметководство

Регион: Кичево

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Инженер-технолог за прехранбени производи

0 favorite Објавен: 25-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Инжинерство

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Електроинженер за автоматика

0 favorite Објавен: 25-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Автомобилска

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Ракувач со машина за печива

0 favorite Објавен: 25-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Машинство

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Ракувач со машина за пакување

0 favorite Објавен: 25-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Машинство

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Инженер-технолог за прехранбени производи

0 favorite Објавен: 25-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Прехранбена

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Комерцијалист за внатрешна трговија

1 favorite Објавен: 25-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Трговија

Регион: Гази Баба

Оглас: ...