ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Доктор по стоматологија

1favoriteОбјавен на: 13-02-2018  |  Компанија: Приватна здравствена...  |  Индустрија: Стоматологија


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGHJJFL
Работно место: Доктор по стоматологија
Компанија: Приватна здравствена установа-специјалистичка ординација по ортодонција Д-Р МАРГИТА СМИЛЕВА Скопје
Индустрија: Стоматологија
Реон: Центар
Отворен од: 14-02-2018
Отворен до: 19-02-2018
Плата: 18000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 31768650
Контакт емаил: margita.smileva@yahoo.com
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Доктор по стоматологија

0 favorite Објавен: 23-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Стоматологија

Регион: Сарај

Оглас: ...

Заботехничари

0 favorite Објавен: 05-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Стоматологија

Регион: Карпош

Оглас: ...

Стоматолошка сестра/техничар

0 favorite Објавен: 01-02-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Приватна Здравствена...

Индустрија: Стоматологија

Регион: Скопје

Оглас: Стоматолошката ординација ПЗУ Ма...

Стоматолошка сестра

1 favorite Објавен: 12-01-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ ЛОТУС ДЕНТ

Индустрија: Стоматологија

Регион: Скопје

Оглас: Се бара стоматолошка сетра за ра...

Доктор по стоматологија

0 favorite Објавен: 19-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Стоматологија

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Стоматолошка сестра

3 favorite Објавен: 02-02-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: PZU Mama Dent

Индустрија: Стоматологија

Регион: Скопски

Оглас: Стоматолошката ординација ПЗУ Мама ...

Останати огласи во ист регион

Продавач

0 favorite Објавен: 24-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: КАНЕЛА ДООЕЛ Скопје

Индустрија: Разни области

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Магационер

0 favorite Објавен: 24-02-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ТЕ-ТЕ ПЛАСТ Дооел Ск...

Индустрија: Автомобилска

Регион: Скопски

Оглас: Кандидатот ќе биде одговорен за: 1...

Продавач

0 favorite Објавен: 24-02-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Фирма

Индустрија: Прехранбена

Регион: Скопски

Оглас: Се бараат продавачки за работа во к...

Фармацевт

0 favorite Објавен: 24-02-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: PZU Apteka Beta Phar...

Индустрија: Фармација

Регион: Скопски

Оглас: ПЗУ Аптека Бета Фармација има потре...

Готвач

0 favorite Објавен: 24-02-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Hotel Berovic

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Хотел Беровиќ Скопје има потреба од...

Консултант за контакт со клиенти во сервис, Сервисен советник, Комерцијалист за продажба

0 favorite Објавен: 24-02-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: VAJOMAG DOO eksport ...

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Фирмата за увоз и дистрибуција на п...