ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Продавач

2favoriteОбјавен на: 13-02-2018  |  Компанија: Друштво за производс...  |  Индустрија: Разни области


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGHJJFJ
Работно место: Продавач
Компанија: Друштво за производство трговија и услуги ДВА А увоз-извоз Битола ДОО
Индустрија: Разни области
Реон: Битола
Отворен од: 14-02-2018
Отворен до: 19-02-2018
Плата: 12000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: dva_a@yahoo.com
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Продавач

0 favorite Објавен: 24-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Виница

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 24-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ОР КО Друштво за про...

Индустрија: Разни области

Регион: Илинден

Оглас: ...

Шивач на горни делови на обувки

0 favorite Објавен: 24-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Куманово

Оглас: ...

Продавач-асистент

1 favorite Објавен: 24-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Виница

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 24-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Радовиш

Оглас: ...

Возач на шлепер со полуприколка

0 favorite Објавен: 24-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за транспорт...

Индустрија: Разни области

Регион: Студеничани

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Директор

3 favorite Објавен: 21-02-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЈП „Стрежево“ – Бито...

Индустрија: Администрација

Регион: Битолски

Оглас: Врз основа на чл.23 од Законот за ј...

- Нема информација

2 favorite Објавен: 22-02-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: GEO GAS DOOEL Skopje

Индустрија: - Нема информација

Регион: Битолски

Оглас: Компанијата има потреба од техничко...

Директор

2 favorite Објавен: 22-02-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Студентски дом "Кочо...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Битолски

Оглас: Врз основа на член 39 од Закнот за ...

Civil Engineer

0 favorite Објавен: 22-02-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ISource

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Битола

Оглас: iSource an IT company is seeking...

Mechanical engineer

0 favorite Објавен: 22-02-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ISource

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Битола

Оглас: iSource an IT company is seeking...

сметководител

2 favorite Објавен: 21-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Сметководство

Регион: Битола

Оглас: ...