ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Возач на камион

0favoriteОбјавен на: 13-02-2018  |  Компанија: Друштво за производс...  |  Индустрија: Разни области


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGHJIOO
Работно место: Возач на камион
Компанија: Друштво за производство трговија и услуги ДАР-МАР ТИМ ДОО увоз-извоз М.Каменица
Индустрија: Разни области
Реон: Македонска Каменица
Отворен од: 14-02-2018
Отворен до: 19-02-2018
Плата: 12000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 033431523
Контакт емаил: smkonsaltingbiro@yahoo.com
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Магационер

0 favorite Објавен: 24-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Дизајнер на ентериери

0 favorite Објавен: 23-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Разни области

Регион: Тетово

Оглас: ...

Возач на товарно возило

0 favorite Објавен: 23-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Ѓорче Петров

Оглас: ...

Рецепционер

1 favorite Објавен: 23-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво НЕ...

Индустрија: Разни области

Регион: Карпош

Оглас: ...

Шивач на горни делови на обувки

0 favorite Објавен: 24-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Куманово

Оглас: ...

Керамичар

0 favorite Објавен: 24-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Разни области

Регион: Струмица

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Шивач

0 favorite Објавен: 20-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: НОВА ТЕКС ГРУП Друшт...

Индустрија: Разни области

Регион: Македонска Каменица

Оглас: ...

Економ

0 favorite Објавен: 23-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Општинско основно уч...

Индустрија: Економија

Регион: Македонска Каменица

Оглас: ...

Шивач

1 favorite Објавен: 20-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: НОВА ТЕКС ГРУП Друшт...

Индустрија: Разни области

Регион: Македонска Каменица

Оглас: ...

Општ работник

0 favorite Објавен: 19-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Разни области

Регион: Македонска Каменица

Оглас: ...

Чистач на простории

0 favorite Објавен: 23-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Општинско основно уч...

Индустрија: Разни области

Регион: Македонска Каменица

Оглас: ...