ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Касиер

3favoriteОбјавен на: 13-02-2018  |  Компанија: БЕСТ МАРКЕТ експорт ...  |  Индустрија: Разни области


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGHJIOK
Работно место: Касиер
Компанија: БЕСТ МАРКЕТ експорт -импорт Тетово
Индустрија: Разни области
Реон: Тетово
Отворен од: 14-02-2018
Отворен до: 19-02-2018
Плата: 12500
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 076363492
Контакт емаил: нема информација
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Продавач

1 favorite Објавен: 24-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: КАНЕЛА ДООЕЛ Скопје

Индустрија: Разни области

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Продавач-асистент

1 favorite Објавен: 24-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Виница

Оглас: ...

Керамичар

0 favorite Објавен: 24-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Разни области

Регион: Струмица

Оглас: ...

Продавач

2 favorite Објавен: 24-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Хидроизолатер

0 favorite Објавен: 24-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Разни области

Регион: Струга

Оглас: ...

Возач на шлепер со полуприколка

0 favorite Објавен: 24-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за транспорт...

Индустрија: Разни области

Регион: Студеничани

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Собарки

17 favorite Објавен: 14-11-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Тетово

Оглас: ...

Асистент за продажба

4 favorite Објавен: 18-02-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: тудорс скопје

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Тетовски

Оглас: Тудорс има потреба од персонал за п...

Столар

0 favorite Објавен: 29-01-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Д-Л ИНВЕСТ ДОО Тето...

Индустрија: Разни области

Регион: Тетово

Оглас: ...

Келнер

13 favorite Објавен: 14-11-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Угостителство

Регион: Тетово

Оглас: ...

Работник за едноставни работи на производствена линија

4 favorite Објавен: 12-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Производство

Регион: Тетово

Оглас: ...

Општ работник

7 favorite Објавен: 19-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕН ИНЖЕНЕРИНГ ДООЕЛ ...

Индустрија: Разни области

Регион: Тетово

Оглас: ...