ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Одделенски наставник

6favoriteОбјавен на: 12-02-2018  |  Компанија: Основно училиште СТИ...  |  Индустрија: Образование и наука


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGHJHKH
Работно место: Одделенски наставник
Компанија: Основно училиште СТИВ НАУМОВ Битола
Индустрија: Образование и наука
Реон: Битола
Отворен од: 10-02-2018
Отворен до: 15-02-2018
Плата: 20000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: арслан - 047223364
Контакт емаил: stivnaumov@gmail.com.mk
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Наставен кадар

0 favorite Објавен: 22-02-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Меѓународен Славјанс...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Светиниколски

Оглас: Врз основа на член 131 од Законот з...

Хигиеничар

0 favorite Објавен: 22-02-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ОУ „Ѓорче Петров" - ...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Скопски

Оглас: Врз основа на член 22 став1 точка1 ...

Технички персонал

0 favorite Објавен: 22-02-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: СЕОУ „Гостивар" - Го...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Гостиварски

Оглас: Врз основа на члвн 22 и 23 од Закон...

Директор

0 favorite Објавен: 22-02-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ОЈУДГ "Гоце Делчев" ...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Винички

Оглас: Врз основа на чл. 33 ст. 1 алинеја ...

Наставен и ненаставен кадар

0 favorite Објавен: 22-02-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: СОУ „Коста Сусинов" ...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Радовишки

Оглас: Врз основа на член 22 и член 23 од ...

сметководител

0 favorite Објавен: 22-02-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ОУ „Св. Кирил и Мето...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Крушевски

Оглас: Врз основа на член 22 и 23 од Закон...

Останати огласи во ист регион

Возач на камион

1 favorite Објавен: 23-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

сметководител

0 favorite Објавен: 23-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: СВ-ИНВЕСТ увоз-извоз...

Индустрија: Сметководство

Регион: Битола

Оглас: ...

Возач на товарен вилушкар

0 favorite Објавен: 23-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

сметководител

1 favorite Објавен: 21-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Сметководство

Регион: Битола

Оглас: ...

Продавач

3 favorite Објавен: 23-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Шпедитерски техничар

0 favorite Објавен: 24-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Битола

Оглас: ...