ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Продавач

7favoriteОбјавен на: 10-02-2018  |  Компанија: Трговско друштво за ...  |  Индустрија: Разни области


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGHJGMF
Работно место: Продавач
Компанија: Трговско друштво за производство и услуги ЕЛИДА ДОО увоз-извоз Куманово
Индустрија: Разни области
Реон: Куманово
Отворен од: 11-02-2018
Отворен до: 16-02-2018
Плата: 12000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: ЕЛЕНА ЈАНЕВСКА - 031413-330
Контакт емаил: elidamarketi@yahoo.com
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Магационер

0 favorite Објавен: 24-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 24-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Виница

Оглас: ...

Продавач

1 favorite Објавен: 24-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: КАНЕЛА ДООЕЛ Скопје

Индустрија: Разни области

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Возач на камион

0 favorite Објавен: 24-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Разни области

Регион: Струга

Оглас: ...

Шивач на горни делови на обувки

0 favorite Објавен: 24-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Куманово

Оглас: ...

Комерцијалист за предпродажба

0 favorite Објавен: 24-02-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ALGIDA

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: АЛГИДА има потреба од пополнувањ...

Останати огласи во ист регион

Шивач на горни делови на обувки

0 favorite Објавен: 24-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Куманово

Оглас: ...

Компјутерски техничар

0 favorite Објавен: 20-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: СОФТМАК ДООЕЛ Кумано...

Индустрија: Разни области

Регион: Куманово

Оглас: ...

Организатор на културно-забавни приредби

0 favorite Објавен: 19-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Забава и рекреција

Регион: Куманово

Оглас: ...

Заварувач

2 favorite Објавен: 30-01-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ДММД ДОО Куманово

Индустрија: Разни области

Регион: Куманово

Оглас: ...

Фармацевтски техничар

2 favorite Објавен: 22-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Фармација

Регион: Куманово

Оглас: ...

Сервисер на прецизни направи и опрема

0 favorite Објавен: 20-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: СОФТМАК ДООЕЛ Кумано...

Индустрија: Разни области

Регион: Куманово

Оглас: ...