ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Административен службеник

6favoriteОбјавен на: 09-02-2018  |  Компанија: Друштво за производс...  |  Индустрија: Администрација


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGHJGIK
Работно место: Административен службеник
Компанија: Друштво за производствотрговијатранспорт и услуги СТАМЕНКОВСКИ ДОО увоз извоз Куманово
Индустрија: Администрација
Реон: Куманово
Отворен од: 10-02-2018
Отворен до: 15-02-2018
Плата: 12000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: stamenkovskidoo@yahoo.com
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Администратор

2 favorite Објавен: 23-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: НОТАР ЈАСМИНА РАДОНЧ...

Индустрија: Администрација

Регион: Центар

Оглас: ...

Административен службеник

1 favorite Објавен: 21-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за консалтин...

Индустрија: Администрација

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Communication and Media Specialist

0 favorite Објавен: 22-02-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: UNFPA

Индустрија: Администрација

Регион: Скопски

Оглас: Delivering a world where every preg...

Администратор

0 favorite Објавен: 22-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Администрација

Регион: Крива Паланка

Оглас: ...

Административен службеник

2 favorite Објавен: 22-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Јавна Администрација

Регион: Охрид

Оглас: ...

Директор

0 favorite Објавен: 22-02-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЈП"Водовод" - Богдан...

Индустрија: Администрација

Регион: Богданци

Оглас: Врз основа на член 22 и 23 од Закон...

Останати огласи во ист регион

Сервисер на прецизни направи и опрема

0 favorite Објавен: 20-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: СОФТМАК ДООЕЛ Кумано...

Индустрија: Разни области

Регион: Куманово

Оглас: ...

Магационер

0 favorite Објавен: 23-02-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: СПАСИЌ-ГРУП

Индустрија: - Нема информација

Регион: Кумановски

Оглас: Фирмата Спасиќ-Груп ДООЕЛ објавува ...

Приправник

5 favorite Објавен: 06-02-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Инвест Фудс ДООЕЛ Ку...

Индустрија: Право

Регион: Кумановски

Оглас: Личен профил: • Одлични организаци...

Работник во производство

1 favorite Објавен: 19-02-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДПТУ ВЛА-НИМИЛ ДООЕЛ

Индустрија: Производство

Регион: Кумановски

Оглас: Чевларска индустрија ВЛА-НИМИЛ ...

Шивач на горни делови на обувки

0 favorite Објавен: 24-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Куманово

Оглас: ...

Општ работник

2 favorite Објавен: 22-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: МОНИКА КОМПАНИ ДООЕЛ...

Индустрија: Разни области

Регион: Куманово

Оглас: ...