ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Продавач / Промотер

0favoriteОбјавен на: 09-02-2018  |  Компанија: ПМКМ  |  Индустрија: Маркетинг


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGHJGGF
Работно место: Продавач / Промотер
Компанија: ПМКМ
Индустрија: Маркетинг
Реон: Скопје
Отворен од: 08-02-2018
Отворен до: 17-02-2018
Плата: нема информација
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации:

·       Работно искуство не е неопходно

·       Одлично развиени комуникациски и презентациски вештини

·       Способност за градење врски со клиентите

·       Искуство со cold-calling ќе се смета за предност

·       Добри организациски вештини

·       Способност за работа под притисок и зададени таргети

·       Самодоверба и самоиницијативност

·       Посветеност и сериозност во пристапот кон работата

Детали за огласот:

За потребите на својот клиент - една од најбрзорастечките иновативни tech компании во областа на дигиталниот маркетинг - ПМКМ ги повикува сите млади, амбициозни, енергични луѓе да аплицираат за позицијата:

 

                 Продавач / Промотер

 

со одлични продажни, комуникациски и CRM вештини кој ќе го промовира производот и ќе се грижи за партнерите и клиентите.

 

Квалификации:

·       Работно искуство не е неопходно

·       Одлично развиени комуникациски и презентациски вештини

·       Способност за градење врски со клиентите

·       Искуство со cold-calling ќе се смета за предност

·       Добри организациски вештини

·       Способност за работа под притисок и зададени таргети

·       Самодоверба и самоиницијативност

·       Посветеност и сериозност во пристапот кон работата

 

Нашиот клиент нуди:

·       Работа во динамична, иновативна и предизвикувачка средина

·       Можност за брзо учење и напредување

·       Наградување согласно покажаните резултати

 

 

Доколку сметате дека сте следниот Продавач/Промотер кој е ориентиран кон резултати и сте страстен продажен агент со голема љубов кон технологијата и иновациите, Ве покануваме да го испратите Вашето CV на e-маилот info@pmcm.guru со назнака „за Продавач/Промотер“, најдоцна до 18.02.2018.

 

Веб страна: http://pmcm.guru/
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Промотер

0 favorite Објавен: 12-02-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Дивајн

Индустрија: Маркетинг

Регион: Источна Македонија

Оглас: Маркетинг агенцијата ДИВАЈН...

Google Ads Specialist

1 favorite Објавен: 15-02-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: LeanSEM

Индустрија: Маркетинг

Регион: нема информација

Оглас: Имаш потенцијал и големи амбиции...

Маркетинг асистент

0 favorite Објавен: 12-02-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Дивајн

Индустрија: Маркетинг

Регион: нема информација

Оглас: ДИВАЈН Маркетинги рекламирање...

Промотер/-ки

1 favorite Објавен: 21-01-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Дивајн

Индустрија: Маркетинг

Регион: Скопје

Оглас: Маркетинг агенцијата ДИВАЈН...

Останати огласи во ист регион

Дистрибутер/Магационер

0 favorite Објавен: 16-02-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕУРОЛЕК дооел Скопје

Индустрија: Фармација

Регион: Скопски

Оглас: Друштво за трговија и услуги ВЕЛЕДР...

Диспонент

0 favorite Објавен: 17-02-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: КРАУН ЛОГИСТИК

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Скопски

Оглас: Шпедитерска фирма " CROWN LOGISTIK ...

Продавач

4 favorite Објавен: 16-02-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за угостител...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Автомеханичар

0 favorite Објавен: 16-02-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Автомобилска

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Козметичарка

0 favorite Објавен: 17-02-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Весна Висаге

Индустрија: Убавина и здравје

Регион: Скопски

Оглас: Салон за убавина има потреба од дев...

Машински техничар

0 favorite Објавен: 16-02-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Декра, Македонија

Индустрија: Прехранбена

Регион: Скопски

Оглас: Фруктал Мак а.д. Скопје- фабрика за...

Останати огласи од иста компанија

МЕДИЦИНСКИ ПРЕТСТАВНИК

0 favorite Објавен: 24-01-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ПМКМ

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Скопје

Оглас: За потребите на својот клиент &n...

Engineer/ Technician

0 favorite Објавен: 01-02-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ПМКМ

Индустрија: Производство

Регион: Македонија

Оглас: In association with large and se...

- Нема информација

0 favorite Објавен: 15-02-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПМКМ

Индустрија: Производство

Регион: Цела Македонија

Оглас: In association with large and serio...

Сменски оператор

0 favorite Објавен: 01-02-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ПМКМ

Индустрија: Производство

Регион: нема информација

Оглас: За потребите на својот клиент - ...