ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Продавач / Промотер

0favoriteОбјавен на: 09-02-2018  |  Компанија: ПМКМ  |  Индустрија: Маркетинг


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGHJGGF
Работно место: Продавач / Промотер
Компанија: ПМКМ
Индустрија: Маркетинг
Реон: Скопје
Отворен од: 09-02-2018
Отворен до: 18-02-2018
Плата: нема информација
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации:

·       Работно искуство не е неопходно

·       Одлично развиени комуникациски и презентациски вештини

·       Способност за градење врски со клиентите

·       Искуство со cold-calling ќе се смета за предност

·       Добри организациски вештини

·       Способност за работа под притисок и зададени таргети

·       Самодоверба и самоиницијативност

·       Посветеност и сериозност во пристапот кон работата

Детали за огласот:

За потребите на својот клиент - една од најбрзорастечките иновативни tech компании во областа на дигиталниот маркетинг - ПМКМ ги повикува сите млади, амбициозни, енергични луѓе да аплицираат за позицијата:

 

                 Продавач / Промотер

 

со одлични продажни, комуникациски и CRM вештини кој ќе го промовира производот и ќе се грижи за партнерите и клиентите.

 

Квалификации:

·       Работно искуство не е неопходно

·       Одлично развиени комуникациски и презентациски вештини

·       Способност за градење врски со клиентите

·       Искуство со cold-calling ќе се смета за предност

·       Добри организациски вештини

·       Способност за работа под притисок и зададени таргети

·       Самодоверба и самоиницијативност

·       Посветеност и сериозност во пристапот кон работата

 

Нашиот клиент нуди:

·       Работа во динамична, иновативна и предизвикувачка средина

·       Можност за брзо учење и напредување

·       Наградување согласно покажаните резултати

 

 

Доколку сметате дека сте следниот Продавач/Промотер кој е ориентиран кон резултати и сте страстен продажен агент со голема љубов кон технологијата и иновациите, Ве покануваме да го испратите Вашето CV на e-маилот info@pmcm.guru со назнака „за Продавач/Промотер“, најдоцна до 18.02.2018.

 

Веб страна: http://pmcm.guru/
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: info@pmcm.guru
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Промотер/ки

1 favorite Објавен: 09-10-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Дивајн

Индустрија: Маркетинг

Регион: нема информација

Оглас: Маркетинг агенцијата ДИВАЈН...

Агент за теренска продажба

0 favorite Објавен: 15-10-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Бион Консалтинг

Индустрија: Маркетинг

Регион: Скопје

Оглас: Отворени се работни позиции...

Останати огласи во ист регион

Мерчендајзер

0 favorite Објавен: 23-10-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: БИРН-2002

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: Фирмата БИРН 2002 ДООЕЛ има потреба...

Административен службеник

0 favorite Објавен: 23-10-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Јавна Администрација

Регион: Бутел

Оглас: ...

Административен службеник

0 favorite Објавен: 23-10-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Администрација

Регион: Бутел

Оглас: ...

prodavacka

0 favorite Објавен: 23-10-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Ленче Вики Дооел

Индустрија: Прехранбена

Регион: Скопје

Оглас: се бара продавачка за во пекара ...

Службеник за продажба

0 favorite Објавен: 23-10-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ВИЗ КОРКА ДООЕЛ увоз...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Ѓорче Петров

Оглас: ...

Дистрибутер

0 favorite Објавен: 23-10-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПАЛ ТРАНС МАН

Индустрија: Дистрибуција

Регион: Скопски

Оглас: Реномирана компанија за дистрибуциј...