ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Медицинско-лабораториски техничар

5favoriteОбјавен на: 07-02-2018  |  Компанија: Приватна здравствена...  |  Индустрија: Медицина


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGHINOF
Работно место: Медицинско-лабораториски техничар
Компанија: Приватна здравствена установа - поликлиника од примарната здравствена заштита со биохемиска лабораторија ИНТЕРМЕД АРТ Скопје
Индустрија: Медицина
Реон: Карпош
Отворен од: 08-02-2018
Отворен до: 13-02-2018
Плата: 13000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 078218321
Контакт емаил: s.simonovska93@gmail.com
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Медицинска сестра

2 favorite Објавен: 22-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Медицина

Регион: Центар

Оглас: ...

Доктор по медицина

1 favorite Објавен: 22-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ЦАРСО ИНТЕРНАЦИОНАЛ ...

Индустрија: Медицина

Регион: Илинден

Оглас: ...

Стоматолог

1 favorite Објавен: 20-02-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: PZU ILUMIDENT

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Доктор по општа стоматологија со ...

Доктор по медицина

1 favorite Објавен: 21-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: АЛЛОПЛАНТ МАКЕДОНИЈА...

Индустрија: Медицина

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Доктор по медицина

2 favorite Објавен: 20-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Фармацевтска хемиска...

Индустрија: Медицина

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Медицинска сестра

3 favorite Објавен: 19-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Медицина

Регион: Карпош

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

- Нема информација

0 favorite Објавен: 24-02-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕВЕР-НЕАР ДОО

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Скопски

Оглас: A Special Career Vacancy @ EVER NEA...

System engineer - асистент

0 favorite Објавен: 24-02-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Вестел Компани

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Скопски

Оглас: An International IT services compan...

Лозар-подрумар

0 favorite Објавен: 24-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ТЕКСТИЛ Акционерско ...

Индустрија: Разни области

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 24-02-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: СПАСИЌ-ГРУП

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: СПАСИЌ-ГРУП фирма со 6 годишна трад...

Продавач

0 favorite Објавен: 24-02-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Фирма

Индустрија: Прехранбена

Регион: Скопски

Оглас: Се бараат продавачки за работа во к...

Консултант за контакт со клиенти во сервис, Сервисен советник, Комерцијалист за продажба

0 favorite Објавен: 24-02-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: VAJOMAG DOO eksport ...

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Фирмата за увоз и дистрибуција на п...