ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Продавач

7favoriteОбјавен на: 07-02-2018  |  Компанија: ДПТУ МЕДИНЕ МЕКЕ ДОО...  |  Индустрија: Разни области


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGHINLM
Работно место: Продавач
Компанија: ДПТУ МЕДИНЕ МЕКЕ ДООЕЛ Струмица
Индустрија: Разни области
Реон: Струмица
Отворен од: 08-02-2018
Отворен до: 13-02-2018
Плата: 12000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 077750006
Контакт емаил: medinemeke@hotmail.com
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Пекар

0 favorite Објавен: 18-08-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Службеник за сортирање

0 favorite Објавен: 17-08-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Ново село

Оглас: ...

Соработник

0 favorite Објавен: 17-08-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЕСТАЛОЗЗИ Фондација...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Продавач

1 favorite Објавен: 17-08-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Тетово

Оглас: ...

Магационер

0 favorite Објавен: 17-08-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Ново село

Оглас: ...

- Нема информација

0 favorite Објавен: 18-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Твин Пикс Инженеринг

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: Столарска фирма има потреба од стол...

Останати огласи во ист регион

- Нема информација

0 favorite Објавен: 15-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: НИКОЛ-Б

Индустрија: - Нема информација

Регион: Струмички

Оглас: Za rabota vo sendvicara...

Дипломиран Фармацевт

3 favorite Објавен: 18-06-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ Аптека Чифлик

Индустрија: Фармација

Регион: Струмица

Оглас: ПЗУ Аптека Чифлик Струмица има п...

- Нема информација

1 favorite Објавен: 26-07-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: лн-тим дооел

Индустрија: - Нема информација

Регион: Струмички

Оглас: DISTRIBUTER ...

- Нема информација

0 favorite Објавен: 14-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: НИКОЛ-Б

Индустрија: - Нема информација

Регион: Струмички

Оглас: Devojki za rabota vo tobako...

Професор по германски јазик

1 favorite Објавен: 10-07-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Edu Spring DOOEL

Индустрија: Образование и наука

Регион: Струмички

Оглас: Се бара професор по Германски јазик...

Монтер на мебел

0 favorite Објавен: 14-08-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Струмица

Оглас: ...