ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Шалтерски службеник во патнички и туристички агенции

11favoriteОбјавен на: 06-02-2018  |  Компанија: Друштво за угостител...  |  Индустрија: Туризам


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGHILOL
Работно место: Шалтерски службеник во патнички и туристички агенции
Компанија: Друштво за угостителство и туризам Митревска Ирена и Митревски Никола АРИЕС увоз-извоз ДОО Битола
Индустрија: Туризам
Реон: Битола
Отворен од: 06-02-2018
Отворен до: 07-04-2018
Плата: 12000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Customer Care Agent

0 favorite Објавен: 18-01-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Дооел Травко

Индустрија: Туризам

Регион: Скопски

Оглас: YOU MUST BE FLUENT IN ENGLISH TO BE...

Шалтерски службеник во патнички и туристички агенции

0 favorite Објавен: 23-01-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за организир...

Индустрија: Туризам

Регион: Центар

Оглас: ...

Собар/ka

0 favorite Објавен: 22-01-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЛМ ДООЕЛ - Мираге Хо...

Индустрија: Туризам

Регион: Струшки

Оглас: Хотел Мираж го проширува својот тим...

На шалтер за продажба. и резервации на авионски билети

0 favorite Објавен: 17-01-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ИНЕКС ДООЕЛ Скопје

Индустрија: Туризам

Регион: Скопски

Оглас: turisticka agencija ima potreba od ...

Хигиеничар

0 favorite Објавен: 23-01-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЛАНЕР КК ДООЕЛ Охри...

Индустрија: Туризам

Регион: Охридски

Оглас: Се бара собарица за работа во апарт...

ГОТВАЧ/КА

3 favorite Објавен: 21-01-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Хотел Ројал Вју ОХРИ...

Индустрија: Туризам

Регион: Охрид

Оглас: Хотел Ројал Вју Охрид има потреб...

Останати огласи во ист регион

Ракувач со градежна машина

0 favorite Објавен: 22-01-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: МАЈНИНГ СЛИ ГРАДБА Д...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Продавач

1 favorite Објавен: 22-01-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Дооел Марио Матео

Индустрија: Угостителство

Регион: Битолски

Оглас: Се бараат продавачи за во кантина в...

Помлад соработник

4 favorite Објавен: 21-01-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: РАБОТНА ЕДИНИЦА - БИ...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Минер

0 favorite Објавен: 23-01-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: МАЈНИНГ СЛИ ГРАДБА Д...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Дизајнер

0 favorite Објавен: 21-01-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Работник за едноставни работи нераспределен на друго место

1 favorite Објавен: 23-01-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: МАЈНИНГ СЛИ ГРАДБА Д...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...