ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Пицер

12favoriteОбјавен на: 29-01-2018  |  Компанија: Друштво за угостител...  |  Индустрија: Угостителство


Статус: Активен - Премиум оглас
Код на огласот: TGHHNOI
Работно место: Пицер
Компанија: Друштво за угостителство трговија и услуги ПМД-КОМ ДООЕЛ увоз-извоз Скопје
Индустрија: Угостителство
Реон: Скопје
Отворен од: 29-01-2018
Отворен до: 28-02-2018
Плата: по договор
Број на работни места: 1
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:

Ресторан во Скопје-Центар има потреба од Пицер.

Вработувањето е на неопределено, плата по договор.

Работното време е во 2 смени (08:00-16:00 h i 16:00-00:00h)

Ве молиме доколку сте заинтересирани испратете го Вашето CV на меил cvrabotuvanje@gmail.com

 

Веб страна:
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: cvrabotuvanje@gmail.com
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Келнер

0 favorite Објавен: 23-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за угостител...

Индустрија: Угостителство

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Sobarka \ Higienicharka

2 favorite Објавен: 21-02-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Уни Палас

Индустрија: Угостителство

Регион: Кавадарци

Оглас: Hotel Uni Palas 2 ima potreba od...

Шанкер

0 favorite Објавен: 21-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Ресторан ОРЕОВ ЛАД С...

Индустрија: Угостителство

Регион: Сарај

Оглас: ...

Келнер

1 favorite Објавен: 21-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Угостителство

Регион: Радовиш

Оглас: ...

KONOBAR/KA

0 favorite Објавен: 20-02-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: GOSTILNICA SOFRA

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопје

Оглас: SE BARA KONOBAR ZA RABOTA VO GOS...

Келнер

1 favorite Објавен: 21-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за хотелски ...

Индустрија: Угостителство

Регион: Чаир

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

диспечерка

0 favorite Објавен: 24-02-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: КРАУН ЛОГИСТИК

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Скопски

Оглас: Се вработува Диспечер/Диспечерка во...

Продавач

0 favorite Објавен: 24-02-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: СПАСИЌ-ГРУП

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: СПАСИЌ-ГРУП фирма со 6 годишна трад...

Продавач

0 favorite Објавен: 24-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: КАНЕЛА ДООЕЛ Скопје

Индустрија: Разни области

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Консултант за контакт со клиенти во сервис, Сервисен советник, Комерцијалист за продажба

0 favorite Објавен: 24-02-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: VAJOMAG DOO eksport ...

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Фирмата за увоз и дистрибуција на п...

Готвач

0 favorite Објавен: 24-02-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Hotel Berovic

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Хотел Беровиќ Скопје има потреба од...

Фармацевт

0 favorite Објавен: 24-02-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: PZU Apteka Beta Phar...

Индустрија: Фармација

Регион: Скопски

Оглас: ПЗУ Аптека Бета Фармација има потре...