ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Комерцијалист

4favoriteОбјавен на: 16-01-2018  |  Компанија: Друштво за производс...  |  Индустрија: Продажба и Маркетинг


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGHGLOH
Работно место: Комерцијалист
Компанија: Друштво за производствотрговијаи услуги МИРАНА Мирсинова Ана ДООЕЛ експорт-импорт Велес
Индустрија: Продажба и Маркетинг
Реон: Велес
Отворен од: 17-01-2018
Отворен до: 22-01-2018
Плата: 12000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 043222-605
Контакт емаил: sanja@mirana.com.mk
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Агент за продажба и маркетинг

0 favorite Објавен: 24-02-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Младинска книга

Индустрија: Трговија

Регион: Цела Македонија

Оглас: Реномирана меѓународна компанија од...

Комерцијалист за надворешна трговија

0 favorite Објавен: 24-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Центар

Оглас: ...

Набавно-продажен референт

0 favorite Објавен: 23-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Илинден

Оглас: ...

Проект менаџер

0 favorite Објавен: 23-02-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Motiv Plus Konsaltin...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: Обврски: Изработка и работа на про...

Застапник за продажба

0 favorite Објавен: 24-02-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Младинска книга

Индустрија: Трговија

Регион: Цела Македонија

Оглас: Реномирана странска издавачка куќа ...

Консултант за контакт со клиенти во сервис, Сервисен советник, Комерцијалист за продажба

0 favorite Објавен: 24-02-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: VAJOMAG DOO eksport ...

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Фирмата за увоз и дистрибуција на п...

Останати огласи во ист регион

Армирач и бетонирач

0 favorite Објавен: 20-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Велес

Оглас: ...

Продавач

3 favorite Објавен: 23-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Промет на мало БИОФА...

Индустрија: Разни области

Регион: Велес

Оглас: ...

Хигиеничар

1 favorite Објавен: 22-02-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ОУ „Пере Тошев“ Росо...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Велешки

Оглас: Врз основа на член 22и23од ЗРО (Сл....

Шивач

0 favorite Објавен: 21-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ТИФИ ГРУП ДООЕЛ увоз...

Индустрија: Разни области

Регион: Велес

Оглас: ...

Бравар

0 favorite Објавен: 22-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Разни области

Регион: Велес

Оглас: ...

Соработници

0 favorite Објавен: 22-02-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Општина Велес

Индустрија: Администрација

Регион: Велешки

Оглас: Согласно член 22 од Законот за враб...