ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Административен службеник

4favoriteОбјавен на: 15-01-2018  |  Компанија: Агенција за недвижен...  |  Индустрија: Администрација


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGHGLGI
Работно место: Административен службеник
Компанија: Агенција за недвижен имот ДОМУС КОНСАЛТИНГ ДОО Гевгелија
Индустрија: Администрација
Реон: Гевгелија
Отворен од: 16-01-2018
Отворен до: 21-01-2018
Плата: 12000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Петко Стоилов
Контакт емаил: domuskonsalting@gmail.com
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Администратор

1 favorite Објавен: 22-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за правен ко...

Индустрија: Администрација

Регион: Центар

Оглас: ...

Административен службеник

2 favorite Објавен: 22-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Администрација

Регион: Охрид

Оглас: ...

Регистратор

1 favorite Објавен: 22-02-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Централен регистар н...

Индустрија: Администрација

Регион: Скопски

Оглас: Врз основа на член 18 и став 2 од З...

Административен службеник

1 favorite Објавен: 22-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Јавна Администрација

Регион: Охрид

Оглас: ...

Администратор

0 favorite Објавен: 23-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за транспорт...

Индустрија: Администрација

Регион: Бутел

Оглас: ...

Административен службеник

0 favorite Објавен: 22-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Администрација

Регион: Бутел

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Општ работник

0 favorite Објавен: 21-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ТЕХНОПРОДУКТ Блажо Д...

Индустрија: Разни области

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 21-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Возач на камион

5 favorite Објавен: 11-12-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Разни области

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Портир заштита на лица и имот

0 favorite Објавен: 21-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за угостител...

Индустрија: Осигурување

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Хигиеничар на станбен и деловен простор

2 favorite Објавен: 19-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Ракувач со градежни машини

5 favorite Објавен: 11-12-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Машинство

Регион: Гевгелија

Оглас: ...