ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Медицинска сестра

9favoriteОбјавен на: 12-01-2018  |  Компанија: ПЗУ Д-р Офелија Маџе...  |  Индустрија: Медицина и здравство


Статус: Активен
Код на огласот: TGHGJIO
Работно место: Медицинска сестра
Компанија: ПЗУ Д-р Офелија Маџевска
Индустрија: Медицина и здравство
Реон: Скопје
Отворен од: 12-01-2018
Отворен до: 01-02-2018
Плата: нема информација
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: Долгорочно
Потребни квалификации:

Уверение за стручен испт и диплома

Детали за огласот:

Потребна е медицинска сестра за долгорочно вработување со положен стручен испит и диплома.

Веб страна:
Контакт телефон: 071592009
Контакт емаил: Dr.ofelijamadzevska@yahoo.com
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Медицинска сестра

8 favorite Објавен: 18-12-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Интернационален Бунд...

Индустрија: Медицина

Регион: Надвор од Македонија

Оглас: Ние, Интернационален Бунд – Штутгар...

Медицинска сестра

1 favorite Објавен: 15-01-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Медицина

Регион: Кавадарци

Оглас: ...

Медицински техничари

5 favorite Објавен: 12-01-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: диамед македонија

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: ПЗУ Центар за дијализа ДИАМЕД МАКЕД...

Продажен претставник на медицински и фармацевтски производи

0 favorite Објавен: 16-01-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Медицина

Регион: Центар

Оглас: ...

Болничар

0 favorite Објавен: 16-01-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ Диамед Скопје

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: ПЗУ Специјална болница по нефрологи...

Медицинска сестра

2 favorite Објавен: 10-01-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ Д

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Барам медицинска сестра со положен ...

Останати огласи во ист регион

Windows system administrator

0 favorite Објавен: 19-01-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Стиг Аутомотив Инвес...

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Скопски

Оглас: Company Name: Stig Automotive Inve...

Возач

0 favorite Објавен: 19-01-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Центро-Фрута Дооел В...

Индустрија: Дистрибуција

Регион: Скопски

Оглас: Поради проширување на својата дејно...

Помошник Сметководител

0 favorite Објавен: 19-01-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ВИНДИЈА ИНТЕРНАЦИОНА...

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: Компанијата „Виндија Интернациона...

- Нема информација

0 favorite Објавен: 19-01-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Младинска книга

Индустрија: Издаваштво

Регион: Скопски

Оглас: Регрутер Доколку сакате заработи...

Магационер

0 favorite Објавен: 19-01-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕСИ

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: За потребите на наш клиент кој се з...

Дистрибутер

0 favorite Објавен: 19-01-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ФОБАС КОМПАНИ

Индустрија: Дистрибуција

Регион: Скопски

Оглас: Компанија Фобас Компани Одјавил огл...