ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Шпедитерски техничар

3favoriteОбјавен на: 12-01-2018  |  Компанија: Друштво за транспорт...  |  Индустрија: Шпедиција и транспор...


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGHGJIL
Работно место: Шпедитерски техничар
Компанија: Друштво за транспорттрговија и услуги увоз-извоз ОРЕПРОМ-М 2008 ДООЕЛ с.Просениково Струмица
Индустрија: Шпедиција и транспорт
Реон: Струмица
Отворен од: 13-01-2018
Отворен до: 18-01-2018
Плата: 12000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 034-364-320
Контакт емаил: orepromstrumica@gmail.com
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Возач

1 favorite Објавен: 17-01-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ДООЕЛ КУЛА ТРАНС ПРИ...

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Прилеп

Оглас: нема информација...

Возач

0 favorite Објавен: 13-01-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Керамикс Транспорт

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Цела Македонија

Оглас: Се бара возач со Е-категорија за ме...

Шпедитерски царински декларант

2 favorite Објавен: 17-01-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Куманово

Оглас: ...

Лице за логистичка поддршка

1 favorite Објавен: 10-01-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Престон

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Скопски

Оглас: Preston is looking for highly motiv...

Возач

0 favorite Објавен: 18-01-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Е

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Кавадаречки

Оглас: Возач на Булдожер/ Грајфер Еко Ен...

Агент за транспорт

0 favorite Објавен: 15-01-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: БЕСТ ДОО

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Кавадаречки

Оглас: Se bara lice za rabota vo transpor...

Останати огласи во ист регион

сметководител

6 favorite Објавен: 28-12-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Сметководство

Регион: Струмица

Оглас: ...

Магационер

3 favorite Објавен: 15-01-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Струмица

Оглас: ...

Машински техничар

1 favorite Објавен: 15-01-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Машинство

Регион: Струмица

Оглас: ...

Наставен кадар

2 favorite Објавен: 15-01-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ОУ „Страшо Пинџур“ -...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Струмички

Оглас: Согласно член 22, точка 1, алинеја ...

Наставник по граѓанска култура

1 favorite Објавен: 16-01-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ОУ „Герас Цунев" с. ...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Струмички

Оглас: Врз основа на член 21 став (3), чле...

- Нема информација

0 favorite Објавен: 19-01-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Интернет заработка

Индустрија: - Нема информација

Регион: Струмички

Оглас: Како дo месечна плата од 3000евра и...