ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Професор по електротехника

0favoriteОбјавен на: 12-01-2018  |  Компанија: Средно стручно општи...  |  Индустрија: Електроника и Телеко...


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGHGJII
Работно место: Професор по електротехника
Компанија: Средно стручно општинско училиште КОЛЕ НЕДЕЛКОВСКИ Велес
Индустрија: Електроника и Телекомуникации
Реон: Велес
Отворен од: 13-01-2018
Отворен до: 18-01-2018
Плата: 14000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 043231446
Контакт емаил: kolenedelkovski@jahoo.com
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Operations Manager

0 favorite Објавен: 03-01-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Мај Пизза

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Цела Македонија

Оглас: Position – Operations Manager (Th...

Агент за продажба и маркетинг

0 favorite Објавен: 17-01-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЛАЈКАМОБАЈЛ ДООЕЛ Ск...

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопски

Оглас: Мисијата на Lycamobile е да ги повр...

Електротехничар

1 favorite Објавен: 26-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕЛЕКТРО ХАУС ДООЕЛ С...

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Ѓорче Петров

Оглас: ...

Електро инженер

0 favorite Објавен: 27-12-2017 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ИТЕК СИСТЕМС ДООЕЛ

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопје

Оглас: ИТЕК СИСТЕМС ДООЕЛ СКОПЈЕ е комп...

Електроинсталатер

0 favorite Објавен: 18-01-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Карпош

Оглас: ...

Data Collection and Analysist

1 favorite Објавен: 03-01-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Мај Пизза

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Цела Македонија

Оглас: Position – Data Analyst (The posit...

Останати огласи во ист регион

Возач на тешки трактори

1 favorite Објавен: 26-12-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за вработува...

Индустрија: Разни области

Регион: Велес

Оглас: ...

Комерцијалист

4 favorite Објавен: 16-01-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Велес

Оглас: ...

ОПШТИ РАБОТНИЦИ

5 favorite Објавен: 16-01-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: EURO BRIK KOMPANI DO...

Индустрија: Производство

Регион: Велешки

Оглас: Компанијата Еуро Брик има потреба ...

Бравар

1 favorite Објавен: 16-01-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: EURO BRIK KOMPANI DO...

Индустрија: Производство

Регион: Велешки

Оглас: Компанијата Еуро Брик има потреба о...

Магационер

7 favorite Објавен: 26-12-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за вработува...

Индустрија: Разни области

Регион: Велес

Оглас: ...

Виљушкарист

0 favorite Објавен: 16-01-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: EURO BRIK KOMPANI DO...

Индустрија: Производство

Регион: Велешки

Оглас: Компанијата Еуро брик има потреба о...