ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

сметководител

1favoriteОбјавен на: 12-01-2018  |  Компанија: Друштво за електрони...  |  Индустрија: Сметководство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGHGJIH
Работно место: сметководител
Компанија: Друштво за електроника дизајнирање и производство МИКРОСАМ увоз-извоз Прилеп АД
Индустрија: Сметководство
Реон: Прилеп
Отворен од: 13-01-2018
Отворен до: 18-01-2018
Плата: 12000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна: mikrosam.com
Контакт телефон: 048400100
Контакт емаил: info@mail.mikrosam.com
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

сметководител

0 favorite Објавен: 19-10-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Сметководство

Регион: Битола

Оглас: ...

сметководител

2 favorite Објавен: 20-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: сметководство

Индустрија: Сметководство

Регион: Скопски

Оглас: Сметководствено биро од Скопје има ...

сметководител

1 favorite Објавен: 17-10-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Производно услужно т...

Индустрија: Сметководство

Регион: Сопиште

Оглас: ...

Економист

0 favorite Објавен: 25-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ФОБАС КОМПАНИ

Индустрија: Сметководство

Регион: Скопски

Оглас: Фобас Компани се занимава со произв...

сметководител

1 favorite Објавен: 19-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: АА

Индустрија: Сметководство

Регион: Скопски

Оглас: Фирма за производство на газирана и...

- Нема информација

7 favorite Објавен: 27-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Акаунт ДООЕЛ Скопје

Индустрија: Сметководство

Регион: Скопски

Оглас: СМЕТКОВОДИТЕЛ/Помошник сметководите...

Останати огласи во ист регион

Возач

1 favorite Објавен: 13-10-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ТД 93 ДЕ-НИ КОМПАНИ

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Прилепски

Оглас: - Потребен е возач со Ц категорија ...

Архитект

3 favorite Објавен: 11-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Крин Производство ДО...

Индустрија: Производство

Регион: Прилепски

Оглас: „КРИН ПРОИЗВОДСТВО“ ДОО, с. Беровци...

Возач на комби

3 favorite Објавен: 19-10-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Заштитно друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Прилеп

Оглас: ...

Монтер

0 favorite Објавен: 19-10-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ТД 93 ДЕ-НИ КОМПАНИ

Индустрија: Производство

Регион: Прилепски

Оглас: - монтирање на дрвени предмети, рег...

Обиколувач дистрибутер малопродажба

1 favorite Објавен: 19-10-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Дистрибуција

Регион: Прилеп

Оглас: ...

Бравар

1 favorite Објавен: 18-10-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Прилеп

Оглас: ...