ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

сметководител

1favoriteОбјавен на: 12-01-2018  |  Компанија: Друштво за електрони...  |  Индустрија: Сметководство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGHGJIH
Работно место: сметководител
Компанија: Друштво за електроника дизајнирање и производство МИКРОСАМ увоз-извоз Прилеп АД
Индустрија: Сметководство
Реон: Прилеп
Отворен од: 13-01-2018
Отворен до: 18-01-2018
Плата: 12000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна: mikrosam.com
Контакт телефон: 048400100
Контакт емаил: info@mail.mikrosam.com
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Секретар/ka

0 favorite Објавен: 17-01-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Компанија НМ

Индустрија: Сметководство

Регион: Скопски

Оглас: Офис менаџер - секретарка ...

Овластен сметководител

2 favorite Објавен: 15-01-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ГРАНДИС КОНСАЛТИНГ Д...

Индустрија: Сметководство

Регион: Скопје

Оглас: ГРАНДИС КОНСАЛТИНГ ДОО Скопје,Др...

сметководител

2 favorite Објавен: 17-01-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за сметковод...

Индустрија: Сметководство

Регион: Битола

Оглас: ...

Книговодител-Сметководител

2 favorite Објавен: 12-01-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: сметководствено биро

Индустрија: Сметководство

Регион: Скопски

Оглас: Сметководствено биро има потреба од...

сметководител

0 favorite Објавен: 18-01-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Акционерско друштво ...

Индустрија: Сметководство

Регион: Кавадарци

Оглас: ...

Практикант

2 favorite Објавен: 12-01-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Амплус Дооел

Индустрија: Сметководство

Регион: Скопски

Оглас: Опис на работни задачи - Практикант...

Останати огласи во ист регион

Наставен кадар

0 favorite Објавен: 19-01-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ОУ „Блаже Конески" П...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Прилепски

Оглас: Врз основа на член 22 точка 1 чден ...

Фармацевт

7 favorite Објавен: 10-01-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: apteki

Индустрија: Фармација

Регион: Прилепски

Оглас: се бара фармацевт...

Шалтерски работник

3 favorite Објавен: 10-01-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЦЕМАК-ЕКСПОРТ ДОО Пр...

Индустрија: Финансии и банкарств...

Регион: Прилепски

Оглас: Менувачници ЦЕМАК - Прилеп имаат по...

Економист

0 favorite Објавен: 16-01-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕКСТРИМ ПАРФЕМИ ДОО

Индустрија: Производство

Регион: Прилепски

Оглас: Фирмата ЕКСТРИМ ПАРФЕМИ ДОО ОД ПРИ...

Работник на едноставни работи во производството на текстил

0 favorite Објавен: 15-01-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ИННАЦО МАК ДООЕЛ Нов...

Индустрија: Текстилна

Регион: Прилеп

Оглас: ...

Инспектор за контрола на квалитет

0 favorite Објавен: 16-01-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Прилеп

Оглас: ...