ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Градежен инженер

0favoriteОбјавен на: 12-01-2018  |  Компанија: РУД - КОП ДООЕЛ Бито...  |  Индустрија: Градежништво и Архит...


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGHGJIG
Работно место: Градежен инженер
Компанија: РУД - КОП ДООЕЛ Битола
Индустрија: Градежништво и Архитектура
Реон: Битола
Отворен од: 13-01-2018
Отворен до: 18-01-2018
Плата: 30000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 047216533
Контакт емаил: rudkop.dooel@t-home.mk
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

сметководител

0 favorite Објавен: 10-07-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Tirrena Scavi

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Градежна фирма има потреба од сметк...

Градежен инженер

2 favorite Објавен: 16-07-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Градежно трговско ус...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Охрид

Оглас: ...

Градежен инженер

0 favorite Објавен: 14-07-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: АКЦИОНЕРСКО ДРУШТВО ...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопје

Оглас:   *  Машки&nbsp...

ОПШТИ РАБОТНИЦИ

0 favorite Објавен: 07-07-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Geohidroinzenering

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Компанија од областа на производств...

Градежен техничар

0 favorite Објавен: 13-07-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: СИНОХИДРО КОРПОРЕЈШ...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Карпош

Оглас: ...

Градежен инженер

0 favorite Објавен: 16-07-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Тетово

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Продавач-асистент

2 favorite Објавен: 13-07-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ВАГАБОНТ увоз-извоз ...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Општ работник

0 favorite Објавен: 16-07-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за земјоделс...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Административен службеник

0 favorite Објавен: 14-07-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за канцелари...

Индустрија: Јавна Администрација

Регион: Битола

Оглас: ...

Кувар/ка

0 favorite Објавен: 16-07-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: KACUNKA

Индустрија: Угостителство

Регион: Битолски

Оглас: Се бара персонал за работа во ресто...

Обиколувач дистрибутер малопродажба

0 favorite Објавен: 13-07-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Дистрибуција

Регион: Битола

Оглас: ...

Фотограф

0 favorite Објавен: 15-07-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Фото Илчо Јуниор Пап...

Индустрија: Графичка

Регион: Битолски

Оглас: Se bara lice za rabota vo foto stud...