ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Општ работник

2favoriteОбјавен на: 12-01-2018  |  Компанија: Друштво за производс...  |  Индустрија: Разни области


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGHGJIF
Работно место: Општ работник
Компанија: Друштво за производствотранспорттрговија и услуги ЛИНДИ ГМБХ КОМПАНИ увоз-извоз ДООЕЛ с.МамудовциКичево
Индустрија: Разни области
Реон: Кичево
Отворен од: 13-01-2018
Отворен до: 18-01-2018
Плата: 12000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: krusar@yahoo.com
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Магационер

0 favorite Објавен: 18-01-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Дизајнер на софтвер

0 favorite Објавен: 18-01-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за информати...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Градежен работник

0 favorite Објавен: 18-01-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

- Нема информација

0 favorite Објавен: 19-01-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Интернет заработка

Индустрија: - Нема информација

Регион: Западна Македонија

Оглас: Како дo месечна плата од 3000евра и...

- Нема информација

0 favorite Објавен: 19-01-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Интернет заработка

Индустрија: - Нема информација

Регион: Прилепски

Оглас: Како дo месечна плата од 3000евра и...

- Нема информација

0 favorite Објавен: 19-01-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Интернет заработка

Индустрија: - Нема информација

Регион: Струмички

Оглас: Како дo месечна плата од 3000евра и...

Останати огласи во ист регион

Продавач

19 favorite Објавен: 04-11-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Јавно трговско друшт...

Индустрија: Разни области

Регион: Кичево

Оглас: ...

Директор

0 favorite Објавен: 19-01-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЈП “Комуналец" - Кич...

Индустрија: Администрација

Регион: Кичевски

Оглас: Градоначалникот на Општина Кичево, ...

Наставен и ненаставен кадар

0 favorite Објавен: 16-01-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ОУ "Санде Штерјоски"...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Кичевски

Оглас: Врз основа на член 22 и 23 од Закон...

Наставен кадар

0 favorite Објавен: 16-01-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЦОУ "Наим Фрешери" с...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Кичевски

Оглас: Врз основа на член 22 и 23 од Закон...

Наставен кадар

0 favorite Објавен: 17-01-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЦОУ „Милто Гурра" с....

Индустрија: Образование и наука

Регион: Кичевски

Оглас: Врз основа на член 22 став 1 точка ...

Општ работник

0 favorite Објавен: 17-01-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Акционерско друштво ...

Индустрија: Разни области

Регион: Кичево

Оглас: ...