ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Обиколувач дистрибутер малопродажба

0favoriteОбјавен на: 12-01-2018  |  Компанија: Друштво за промет тр...  |  Индустрија: Дистрибуција


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGHGJHG
Работно место: Обиколувач дистрибутер малопродажба
Компанија: Друштво за промет трговија и услуги УНИМЕРКАНТ - КЕТЕРИНГ ДООЕЛ увоз-извоз Скопје
Индустрија: Дистрибуција
Реон: Карпош
Отворен од: 13-01-2018
Отворен до: 18-01-2018
Плата: 12000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 075338369
Контакт емаил: unimerkantketering@gmail.com
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

возач-дистрибутер

3 favorite Објавен: 02-07-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: МАРД- Комерц

Индустрија: Дистрибуција и Логис...

Регион: Скопје

Оглас:  Фирмата Мард Комерц од Ско...

Обиколувач дистрибутер малопродажба

0 favorite Објавен: 13-07-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Дистрибуција

Регион: Битола

Оглас: ...

Дистрибутер

4 favorite Објавен: 03-07-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: firma

Индустрија: Дистрибуција

Регион: Скопски

Оглас: Согласно потребите на фирмата чија ...

Дистрибутер

2 favorite Објавен: 12-07-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Дијаконија Македониј...

Индустрија: Дистрибуција

Регион: Струмички

Оглас: Дијаконија Македонија, објавува огл...

Обиколувач дистрибутер малопродажба

4 favorite Објавен: 05-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Дистрибуција

Регион: Кочани

Оглас: ...

нема информација

3 favorite Објавен: 03-07-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: vrabotuvanje.bt

Индустрија: Дистрибуција и Логис...

Регион: Прилеп

Оглас: Потребни се 5 мотивирани соработ...

Останати огласи во ист регион

Правник

0 favorite Објавен: 16-07-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за угостител...

Индустрија: Право

Регион: Центар

Оглас: ...

Обезбедувач заштита на лица и имот

0 favorite Објавен: 16-07-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за обезбедув...

Индустрија: Безбедност и заштита...

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

келнери/ки - шанкери/ки - помошник пица мајстор, доставувач

0 favorite Објавен: 16-07-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: БИСТРО КАПРИ ДООЕЛ С...

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопје

Оглас: Бистро Капри ВРАБОТУВА!!!Поради ...

Хигиеничар на станбен и деловен простор

0 favorite Објавен: 16-07-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за угостител...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Келнер

0 favorite Објавен: 16-07-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: МЕРЛОТ-ЛТД ДООЕЛ уво...

Индустрија: Угостителство

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 16-07-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...