ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Наставник по географија

2favoriteОбјавен на: 12-01-2018  |  Компанија: Основно училиште ЗИН...  |  Индустрија: Образование и наука


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGHGJGG
Работно место: Наставник по географија
Компанија: Основно училиште ЗИНИ ХAНИ с.Велешта
Индустрија: Образование и наука
Реон: Струга
Отворен од: 13-01-2018
Отворен до: 18-01-2018
Плата: 20640
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 046793159
Контакт емаил: zini_hani@hotmail.com
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Наставник по географија

0 favorite Објавен: 19-01-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: СОУ „Наум Наумовски ...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Крушевски

Оглас: Врз основа на Члсн 22, став 1 точка...

Наставен кадар

0 favorite Објавен: 19-01-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ООМУ „Ристо Јуруков"...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Кочански

Оглас: Врз основа на член 22 и 23 од Закон...

Наставен кадар

0 favorite Објавен: 19-01-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ОУ „Св. Кирил и Мето...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Кочански

Оглас: Врз основа на член 22 и 23 од Закон...

Наставен и ненаставен кадар

0 favorite Објавен: 19-01-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: СОУ„Исмет Јашари“ - ...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Скопски

Оглас: Врз основа на член 22 , 23, 24 и 25...

Наставник

0 favorite Објавен: 19-01-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ООУ "Гоце Делчев" - ...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Светиниколски

Оглас: Врз основа на член 22 и 23 од Зашно...

Наставен и ненаставен кадар

0 favorite Објавен: 19-01-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: СОУ „Гошо Викентиев"...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Кочански

Оглас: Врз основа на членот 22 став 1 точк...

Останати огласи во ист регион

Наставник по физичко воспитување

0 favorite Објавен: 17-01-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Општинско основно уч...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Струга

Оглас: ...

Наставен кадар

0 favorite Објавен: 13-01-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ОУ “Св. К. Охридски“...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Струшки

Оглас: Врз основа на член 22,23 од Законот...

Наставник по хемија

0 favorite Објавен: 18-01-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Општинско основно уч...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Струга

Оглас: ...

Наставен кадар

0 favorite Објавен: 16-01-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ОУ „ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ,, - ...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Струшки

Оглас: Врз основа на Член 22 и 23 од Закон...

Наставен кадар

0 favorite Објавен: 13-01-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ОУ "Зини Хани" - с.В...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Струшки

Оглас: Согласно член 22 и 23 од Закон за р...

Професор по етика

0 favorite Објавен: 17-01-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Општинско основно уч...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Струга

Оглас: ...