ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Наставник по географија

2favoriteОбјавен на: 12-01-2018  |  Компанија: Основно училиште ЗИН...  |  Индустрија: Образование и наука


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGHGJGG
Работно место: Наставник по географија
Компанија: Основно училиште ЗИНИ ХAНИ с.Велешта
Индустрија: Образование и наука
Реон: Струга
Отворен од: 13-01-2018
Отворен до: 18-01-2018
Плата: 20640
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 046793159
Контакт емаил: zini_hani@hotmail.com
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Наставник по физичко воспитување

0 favorite Објавен: 16-07-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватно средно учил...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Наставник по Англиски

0 favorite Објавен: 10-07-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Јазичен центар „Ворт...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Скопски

Оглас: Јазичниот центар „Вортекс“ го проши...

Професор по германски јазик

0 favorite Објавен: 10-07-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Edu Spring DOOEL

Индустрија: Образование и наука

Регион: Струмички

Оглас: Се бара професор по Германски јазик...

- Нема информација

0 favorite Објавен: 11-07-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: KOALA

Индустрија: Образование и наука

Регион: Скопски

Оглас: Училиштето Малац Генијалац е интерн...

Професор по германски јазик

0 favorite Објавен: 11-07-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Лингвафан

Индустрија: Образование и наука

Регион: Скопски

Оглас: Училиште за странски јазици бара пр...

Професор по англиски јазик

0 favorite Објавен: 04-07-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Кинг Јазично Студио ...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Скопски

Оглас: Јазичното студио КИНГ има потреба о...

Останати огласи во ист регион

Продавач

0 favorite Објавен: 13-07-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Струга

Оглас: ...

Customer Care Agent

1 favorite Објавен: 07-07-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Дооел Травко

Индустрија: Туризам

Регион: Струшки

Оглас: YOU MUST BE FLUENT IN ENGLISH TO BE...

Келнер

0 favorite Објавен: 13-07-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за угостител...

Индустрија: Угостителство

Регион: Струга

Оглас: ...

Помошник во кујна

2 favorite Објавен: 24-06-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Фирма

Индустрија: Угостителство

Регион: Струшки

Оглас: Помошници за во кујна за угостителс...

Хотелски персонал

5 favorite Објавен: 12-06-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЛМ ДООЕЛ - Мираге Хо...

Индустрија: Угостителство

Регион: Струшки

Оглас: Hotel Mirage ofron pune: Хотел Мир...