ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Возач на минибус

0favoriteОбјавен на: 12-01-2018  |  Компанија: ТП ЃО-ЈАЛМА ИЦОВА ТР...  |  Индустрија: Разни области


Статус: Активен
Код на огласот: TGHGJFJ
Работно место: Возач на минибус
Компанија: ТП ЃО-ЈАЛМА ИЦОВА ТРАЈКО ЛЕНКА КАВАДАРЦИ
Индустрија: Разни области
Реон: Кавадарци
Отворен од: 13-01-2018
Отворен до: 27-02-2018
Плата: 12000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: jalmakomerc@yahoo.com
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

- Нема информација

0 favorite Објавен: 19-01-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Интернет заработка

Индустрија: - Нема информација

Регион: Прилепски

Оглас: Како дo месечна плата од 3000евра и...

- Нема информација

0 favorite Објавен: 19-01-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Интернет заработка

Индустрија: - Нема информација

Регион: Ресенски

Оглас: Како дo месечна плата од 3000евра и...

Помошник Сметководител

0 favorite Објавен: 19-01-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ВИНДИЈА ИНТЕРНАЦИОНА...

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: Компанијата „Виндија Интернациона...

Магационер

0 favorite Објавен: 18-01-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Соработник

0 favorite Објавен: 19-01-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Јавна општинска уста...

Индустрија: Разни области

Регион: Кавадарци

Оглас: ...

- Нема информација

0 favorite Објавен: 19-01-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Интернет заработка

Индустрија: - Нема информација

Регион: Струмички

Оглас: Како дo месечна плата од 3000евра и...

Останати огласи во ист регион

Директор

0 favorite Објавен: 12-01-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Музеј Галерија Кавад...

Индустрија: Уметност и Култура

Регион: Кавадаречки

Оглас: Врз основа на член 30 и член 37 од ...

Продавач

1 favorite Објавен: 16-01-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштвото за произво...

Индустрија: Разни области

Регион: Кавадарци

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 11-01-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Кавадарци

Оглас: ...

Директор

2 favorite Објавен: 12-01-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Општина Кавадарци

Индустрија: Уметност и Култура

Регион: Кавадаречки

Оглас: Врз основа ва Одлуката за распишува...

Администратор

0 favorite Објавен: 17-01-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Администрација

Регион: Кавадарци

Оглас: ...

Директор

3 favorite Објавен: 12-01-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЈП Комуналец - Кавад...

Индустрија: Комунална

Регион: Кавадаречки

Оглас: Врз основа на Одлуката за распишува...

Останати огласи од иста компанија

Возач на такси

1 favorite Објавен: 11-12-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ТП ЃО-ЈАЛМА ИЦОВА ТР...

Индустрија: Разни области

Регион: Кавадарци

Оглас: ...