ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

менаџер

5favoriteОбјавен на: 10-01-2018  |  Компанија: Друштво за производс...  |  Индустрија: Разни области


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGHGGFL
Работно место: менаџер
Компанија: Друштво за производство промет и услуги Саша Милошески УНИМАК 95 увоз-извоз ДООЕЛ Кичево
Индустрија: Разни области
Реон: Кичево
Отворен од: 11-01-2018
Отворен до: 16-01-2018
Плата: 12000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: unimak95dooel@yahoo.com
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

- Нема информација

0 favorite Објавен: 19-01-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Интернет заработка

Индустрија: - Нема информација

Регион: Струмички

Оглас: Како дo месечна плата од 3000евра и...

Оглас за вработување во Евро Ансер (Bilingual Customer Service Adviser)

0 favorite Објавен: 18-01-2018 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

- Нема информација

0 favorite Објавен: 19-01-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Интернет заработка

Индустрија: - Нема информација

Регион: Прилепски

Оглас: Како дo месечна плата од 3000евра и...

- Нема информација

0 favorite Објавен: 19-01-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Интернет заработка

Индустрија: - Нема информација

Регион: Ресенски

Оглас: Како дo месечна плата од 3000евра и...

Помошник Сметководител

0 favorite Објавен: 19-01-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ВИНДИЈА ИНТЕРНАЦИОНА...

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: Компанијата „Виндија Интернациона...

Соработник

0 favorite Објавен: 19-01-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Јавна општинска уста...

Индустрија: Разни области

Регион: Кавадарци

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Наставен кадар

0 favorite Објавен: 16-01-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЦОУ "Наим Фрешери" с...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Кичевски

Оглас: Врз основа на член 22 и 23 од Закон...

Продавач

19 favorite Објавен: 04-11-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Јавно трговско друшт...

Индустрија: Разни области

Регион: Кичево

Оглас: ...

Директор

0 favorite Објавен: 19-01-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЈП “Комуналец" - Кич...

Индустрија: Администрација

Регион: Кичевски

Оглас: Градоначалникот на Општина Кичево, ...

Општ работник

0 favorite Објавен: 17-01-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Акционерско друштво ...

Индустрија: Разни области

Регион: Кичево

Оглас: ...

Наставен кадар

0 favorite Објавен: 17-01-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЦОУ „Милто Гурра" с....

Индустрија: Образование и наука

Регион: Кичевски

Оглас: Врз основа на член 22 став 1 точка ...

Наставен и ненаставен кадар

0 favorite Објавен: 16-01-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ОУ "Санде Штерјоски"...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Кичевски

Оглас: Врз основа на член 22 и 23 од Закон...