ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Продавач

4favoriteОбјавен на: 10-01-2018  |  Компанија: Друштво за производс...  |  Индустрија: Разни области


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGHGFLK
Работно место: Продавач
Компанија: Друштво за производство превоз трговија и услуги МОТО-АС НАДАЛ увоз-извоз ДООЕЛ Прилеп
Индустрија: Разни области
Реон: Прилеп
Отворен од: 11-01-2018
Отворен до: 16-01-2018
Плата: 12000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: motoasnadal@gmail.com
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

- Нема информација

1 favorite Објавен: 19-01-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Интернет заработка

Индустрија: - Нема информација

Регион: Битолски

Оглас: Како дo месечна плата од 3000евра и...

Градежен работник

0 favorite Објавен: 18-01-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Општ работник

0 favorite Објавен: 19-01-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Армирачки работник

0 favorite Објавен: 19-01-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Неготино

Оглас: ...

Дизајнер на софтвер

0 favorite Објавен: 18-01-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за информати...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Програмер

0 favorite Објавен: 18-01-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Аспект ДОО Скопје

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Администратор

2 favorite Објавен: 15-01-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ИННАЦО МАК ДООЕЛ Нов...

Индустрија: Администрација

Регион: Прилеп

Оглас: ...

Фармацевт

7 favorite Објавен: 10-01-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: apteki

Индустрија: Фармација

Регион: Прилепски

Оглас: се бара фармацевт...

Професор по македонски јазик

0 favorite Објавен: 18-01-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Општинско основно уч...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Прилеп

Оглас: ...

Наставен кадар

0 favorite Објавен: 19-01-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ОУ „Блаже Конески" П...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Прилепски

Оглас: Врз основа на член 22 точка 1 чден ...

Соработници

0 favorite Објавен: 19-01-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Фирма

Индустрија: - Нема информација

Регион: Прилепски

Оглас: Компанија во раст има потреба од со...

Специјалист за кредитирање

0 favorite Објавен: 15-01-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ФД ЦЕМАК КРЕДИТИ ДОО

Индустрија: Финансии и банкарств...

Регион: Прилепски

Оглас: Финансиско Друштво ЦЕМАК - КРЕДИТИ ...