ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Градежен инженер

6favoriteОбјавен на: 10-01-2018  |  Компанија: СТРАБАГ АГ Подружниц...  |  Индустрија: Градежништво и Архит...


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGHGFIM
Работно место: Градежен инженер
Компанија: СТРАБАГ АГ Подружница СТРАБАГ Скопје
Индустрија: Градежништво и Архитектура
Реон: Центар
Отворен од: 11-01-2018
Отворен до: 16-01-2018
Плата: 38500
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: macedonia@strabag.com
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Градежен инженер/Архитект

0 favorite Објавен: 17-10-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: фабрика КАРПОШ АД

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Фабрика КАРПОШ АД Скопје има потреб...

Градежен инженер/Архитект

1 favorite Објавен: 16-10-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: GoldenArt

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Заинтерисираните кандати потребно е...

Архитект

0 favorite Објавен: 12-10-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за инженерин...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопје

Оглас: Лични карактеристики кои се бара...

Продавач

1 favorite Објавен: 16-10-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЛОГИСТИКА БАУКИТ ДОО

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Се бара продавач за Баумаркет. Поз...

Административно-книговодствен работник

0 favorite Објавен: 16-10-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: зб ипп

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Градежна компанија со седиште во Га...

Градежен инженер

0 favorite Објавен: 19-10-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Центар

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Раководител на услужен објект

0 favorite Објавен: 21-10-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Услуги

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

SharePoint .NET Developer

0 favorite Објавен: 20-10-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Супорт & Солушонс це...

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Скопски

Оглас: Support and Solutions Center MK is ...

Касиер/ка

0 favorite Објавен: 20-10-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: МЕРИДИАН

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Fast food restoran ima potreba od r...

Билетар

1 favorite Објавен: 20-10-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговијап...

Индустрија: Разни области

Регион: Бутел

Оглас: ...

SENIOR .NET DEVELOPER

0 favorite Објавен: 20-10-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Супорт & Солушонс це...

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Скопски

Оглас: Support and Solutions Center MK is ...

Тапетар

0 favorite Објавен: 21-10-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Бутел

Оглас: ...