ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Општи работници

6favoriteОбјавен на: 09-01-2018  |  Компанија: Друштво за производс...  |  Индустрија: нема информација


Статус: Активен
Код на огласот: TGHFNKJ
Работно место: Општи работници
Компанија: Друштво за производство трговија и услуги МЕРМЕР ИМПЕРИЈАЛ ДОО увоз-извоз Прилеп
Индустрија: нема информација
Реон: Прилеп
Отворен од: 09-01-2018
Отворен до: 31-01-2018
Плата: По договор
Број на работни места: 1
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

- СО ИЛИ БЕЗ РБОТНО ИСКУСТВО 

Детали за огласот: нема информација
Веб страна:
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: marfil.naracki@gmail.com
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Општ работник

0 favorite Објавен: 19-01-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Градежен работник

0 favorite Објавен: 18-01-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Магационер

0 favorite Објавен: 18-01-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Аеродром

Оглас: ...

- Нема информација

0 favorite Објавен: 19-01-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Интернет заработка

Индустрија: - Нема информација

Регион: Ресенски

Оглас: Како дo месечна плата од 3000евра и...

Дизајнер на софтвер

0 favorite Објавен: 18-01-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за информати...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

- Нема информација

0 favorite Објавен: 19-01-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Интернет заработка

Индустрија: - Нема информација

Регион: Источна Македонија

Оглас: Како дo месечна плата од 3000евра и...

Останати огласи во ист регион

Професор по македонски јазик

0 favorite Објавен: 18-01-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Општинско основно уч...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Прилеп

Оглас: ...

Возач

1 favorite Објавен: 17-01-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ДООЕЛ КУЛА ТРАНС ПРИ...

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Прилеп

Оглас: нема информација...

Возач

0 favorite Објавен: 17-01-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ТД 93 ДЕ-НИ КОМПАНИ

Индустрија: Производство

Регион: Прилепски

Оглас: ДЕ НИ Мебел има потреба од Возач на...

Работник на едноставни работи во производството на текстил

0 favorite Објавен: 15-01-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ИННАЦО МАК ДООЕЛ Нов...

Индустрија: Текстилна

Регион: Прилеп

Оглас: ...

Соработници

0 favorite Објавен: 19-01-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Фирма

Индустрија: - Нема информација

Регион: Прилепски

Оглас: Компанија во раст има потреба од со...

Фармацевт

7 favorite Објавен: 10-01-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: apteki

Индустрија: Фармација

Регион: Прилепски

Оглас: се бара фармацевт...

Останати огласи од иста компанија

дипломиран електро инженер

1 favorite Објавен: 09-01-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: нема информација

Регион: Прилеп

Оглас: нема информација...

МАШИНСКИ ИНЖЕНЕР

0 favorite Објавен: 09-01-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: нема информација

Регион: Прилеп

Оглас: нема информација...