ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

1 Комерцијалист Ka

8favoriteОбјавен на: 07-01-2018  |  Компанија: Гинико Логистик  |  Индустрија: Продажба и трговија


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGHFNHM
Работно место: 1 Комерцијалист Ka
Компанија: Гинико Логистик
Индустрија: Продажба и трговија
Реон: Охрид и Струга
Отворен од: 08-01-2018
Отворен до: 22-01-2018
Плата: нема информација
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

Возачка дозвола Б категорија

Познавање на продажба на терен

Детали за огласот:

Продажба и пред продажба на производи во Охрид и струга 

Договарање на на нови објекти договори

Веб страна:
Контакт телефон: 075277077
Контакт емаил: goceoh2@yahoo.com
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

SALES MANAGER

0 favorite Објавен: 18-10-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: WEB Y

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: *POSITION SUMMARY: Responsible...

Хигиеничар

2 favorite Објавен: 19-10-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ТД 93 ДЕ-НИ КОМПАНИ

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: - одржување на хигиена во изложбен ...

Обиколувач дистрибутер малопродажба

0 favorite Објавен: 22-10-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Центар

Оглас: ...

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 19-10-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Tehno Auto

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: Комерцијала и Маркетинг од област Г...

Обиколувач дистрибутер малопродажба

0 favorite Објавен: 22-10-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: КОДИНГ-ГОРСКА ДООЕЛ ...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Ѓорче Петров

Оглас: ...

Агент за продажба и маркетинг

0 favorite Објавен: 23-10-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Алка Мебел Стил

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: Маркетинг агент за мебел...

Останати огласи во ист регион

Електромашински инженер

3 favorite Објавен: 18-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ИСОУРЦЕ ДОО

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Битолски, Демирхисар...

Оглас: iSource an IT company is seeking a ...

Машинист за работа на багер

5 favorite Објавен: 21-08-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Комелинт ДООЕЛ Скопј...

Индустрија: Енергетика

Регион: Битола/ Прилеп/ Д.Хи...

Оглас: Се бара управувач на градежна ма...