ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

ВОЗАЧ - ДИСТРИБУТЕР

13favoriteОбјавен на: 06-01-2018  |  Компанија: ДТПУ Оскар М ДООЕЛ С...  |  Индустрија: Продажба и трговија


Статус: Активен
Код на огласот: TGHFNFG
Работно место: ВОЗАЧ - ДИСТРИБУТЕР
Компанија: ДТПУ Оскар М ДООЕЛ Струмица
Индустрија: Продажба и трговија
Реон: Струмица
Отворен од: 08-01-2018
Отворен до: 01-02-2018
Плата: нема информација
Број на работни места: 3
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

нема информација

Детали за огласот:

ДТПУ Оскар М ДООЕЛ Струмица има потреба за дистрибутери на алкохолни и безалкохолни пијалоци

Веб страна:
Контакт телефон: 034/330-022
Контакт емаил: oskarmstrumica@yahoo.com
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Комерцијалист за продажба

0 favorite Објавен: 18-01-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Fokus Nikola dooel

Индустрија: Трговија

Регион: Цела Македонија

Оглас:  Развивање и одржување на односи ...

Референт за продажба

0 favorite Објавен: 19-01-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ХЕНДИ ТЕЛЕКОМ

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: Хенди Телеком,партнери на оне.Вип и...

Референт за продажба

0 favorite Објавен: 18-01-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за внатрешен...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Магационер

0 favorite Објавен: 19-01-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕСИ

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: За потребите на наш клиент кој се з...

Customer Service Representative

0 favorite Објавен: 17-01-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: PlacidWay

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Македонија

Оглас: Customer Service Representative...

Sales Regional Manager

0 favorite Објавен: 17-01-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: PlacidWay

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Македонија

Оглас: Sales Regional Manager &n...

Останати огласи во ист регион

сметководител

0 favorite Објавен: 18-01-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговец поединец ИВА...

Индустрија: Сметководство

Регион: Струмица

Оглас: ...

Машински техничар

1 favorite Објавен: 15-01-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Машинство

Регион: Струмица

Оглас: ...

сметководител

2 favorite Објавен: 15-01-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Сметководство

Регион: Струмица

Оглас: ...

Машински техничар

1 favorite Објавен: 15-01-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Машинство

Регион: Струмица

Оглас: ...

сметководител

6 favorite Објавен: 28-12-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Сметководство

Регион: Струмица

Оглас: ...

Комерцијалист

1 favorite Објавен: 15-01-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Струмица

Оглас: ...