ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

ВОЗАЧ - ДИСТРИБУТЕР

24favoriteОбјавен на: 06-01-2018  |  Компанија: ДТПУ Оскар М ДООЕЛ С...  |  Индустрија: Продажба и трговија


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGHFNFG
Работно место: ВОЗАЧ - ДИСТРИБУТЕР
Компанија: ДТПУ Оскар М ДООЕЛ Струмица
Индустрија: Продажба и трговија
Реон: Струмица
Отворен од: 08-01-2018
Отворен до: 01-02-2018
Плата: нема информација
Број на работни места: 3
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

нема информација

Детали за огласот:

ДТПУ Оскар М ДООЕЛ Струмица има потреба за дистрибутери на алкохолни и безалкохолни пијалоци

Веб страна:
Контакт телефон: 034/330-022
Контакт емаил: oskarmstrumica@yahoo.com
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Комерцијалист за внатрешна трговија

0 favorite Објавен: 13-07-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Чаир

Оглас: ...

Дистрибутер

1 favorite Објавен: 13-07-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Бета Фарм ДООЕЛ

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Скопје

Оглас: Компанијата БЕТА ФАРМ ДООЕЛ Скоп...

Продавач

0 favorite Објавен: 14-07-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ТД 93 ДЕ-НИ КОМПАНИ

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: -работа на каса -работа со купувач...

Комерцијален службеник

0 favorite Објавен: 16-07-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Центар

Оглас: ...

Обиколувач дистрибутер малопродажба

0 favorite Објавен: 13-07-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Битола

Оглас: ...

Комерцијалист за внатрешна трговија

0 favorite Објавен: 13-07-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Трговија

Регион: Чаир

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Професор по англиски јазик

0 favorite Објавен: 10-07-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Edu Spring DOOEL

Индустрија: Образование и наука

Регион: Струмички

Оглас: Се бара професор по Англиски јазик ...

Медицинска сестра

0 favorite Објавен: 16-07-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Медицина

Регион: Струмица

Оглас: ...

Софтвер - Full Stack Developer

0 favorite Објавен: 13-07-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Утилис

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Струмички

Оглас: Бараме страсен заљубеник во информа...

Информатичар

0 favorite Објавен: 16-07-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско радиодифузн...

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Струмица

Оглас: ...

Доктор по општа медицина

0 favorite Објавен: 16-07-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Медицина

Регион: Струмица

Оглас: ...

Dispatch

3 favorite Објавен: 28-06-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Doctor Dispatch

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Струмица

Оглас: /...