ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Лице за продажба

1favoriteОбјавен на: 07-12-2017  |  Компанија: Оптика ОКУЛИСТА  |  Индустрија: Продажба и трговија


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGGNGKL
Работно место: Лице за продажба
Компанија: Оптика ОКУЛИСТА
Индустрија: Продажба и трговија
Реон: Скопје
Отворен од: 07-12-2017
Отворен до: 15-12-2017
Плата: нема информација
Број на работни места: 1
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации:

Оптика Окулистабара искусен ПРОДАВАЧ ВО ОПТИКА

Потребни квалификации:

-Завршено високоили средно образование

-возраст : 30-35 години         

-минимум 1 годинa работно искуствово оптика

-познавање на компјутерски вештини( Word,Excel,Power Point,Internet )

-познавање на Англиски јазик (пишан и говорен)

Потребни вештини:

-јасно изразена способност при  комуникација со купувачите

-упорност

-темелност

-стабилност

-работа под притисок

Заинтересираните кандидати да испратат CV и препораки од претходните работодавачи на info@vtcompany.com.mk

 

Детали за огласот: нема информација
Веб страна:
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: info@vtcompany.com.mk
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Комерцијалист за внатрешна трговија

0 favorite Објавен: 14-12-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Трговија

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Службеник за продажба

0 favorite Објавен: 14-12-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Одржувач на кафемати

0 favorite Објавен: 14-12-2017 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Кавадарци

Оглас: Кафе Вендинг Група има потреба о...

Персонал за продажба

0 favorite Објавен: 16-12-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Бормак

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: market vo butel 1 ima potreba od pr...

Веб сајт оператор

0 favorite Објавен: 15-12-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Р3 Инфомедиа

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: Р3 Инфомедиа, фирмата креатор на бр...

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 13-12-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Менаџер за финансии

1 favorite Објавен: 16-12-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: фабрика КАРПОШ АД

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: фабрика КАРПОШ АД Скопје има потреб...

- Нема информација

0 favorite Објавен: 16-12-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Бронко

Индустрија: Образование и наука

Регион: Скопски

Оглас: Професор по турски јазик...

Продавач

0 favorite Објавен: 16-12-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Бутел

Оглас: ...

Пица мајстори / Помошник на пица мајстор

0 favorite Објавен: 16-12-2017 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: СНБ ФУД ИНВЕСТ ДООЕЛ...

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопје

Оглас: Завршено средно образование ...

МЕДИЦИНСКИ ПРЕТСТАВНИК

0 favorite Објавен: 16-12-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЈАСС ДООЕЛ

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Компанијата ЈАСС дооел од Скопје, с...

Комерцијален службеник

1 favorite Објавен: 16-12-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Гази Баба

Оглас: ...