ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Наставник по физичко воспитување

2favoriteОбјавен на: 07-12-2017  |  Компанија: Општинско основно уч...  |  Индустрија: Образование и наука


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGGNGKG
Работно место: Наставник по физичко воспитување
Компанија: Општинско основно училиште АЛЕКСАНДАР МАКЕДОНСКИ Скопје
Индустрија: Образование и наука
Реон: Аеродром
Отворен од: 08-12-2017
Отворен до: 13-12-2017
Плата: 15450
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 6152513
Контакт емаил: нема информација
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Наставен кадар

0 favorite Објавен: 17-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДМУ Тодор Скаловски-...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Тетовски

Оглас: Државното музичко училиште „Тодор С...

Педагог

0 favorite Објавен: 17-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ОУ „Григор Прличев“ ...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Охридски

Оглас: Врз основа на член 22 став 1 точка ...

Одделенски наставник

1 favorite Објавен: 16-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Основно Општинско уч...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Македонски брод

Оглас: ...

Хигиеничар

5 favorite Објавен: 17-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ОУ „Фаик Коница“ с. ...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Тетовски

Оглас: Врз основа на член 22 став 1 точка ...

Воспитувач

1 favorite Објавен: 21-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Јавна установа за де...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Хигиеничар

0 favorite Објавен: 17-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ОУ "Кирил и Методиј"...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Скопски

Оглас: Врз основа на член 22 и 23 од Закон...

Останати огласи во ист регион

Готвач

0 favorite Објавен: 21-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ДАДА ДООЕЛ Скопје

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Келнер

0 favorite Објавен: 21-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за угостител...

Индустрија: Угостителство

Регион: Карпош

Оглас: ...

Програмер

0 favorite Објавен: 21-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Готвач

0 favorite Објавен: 21-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за угостител...

Индустрија: Разни области

Регион: Карпош

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 21-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: МАВИКИ увоз-извоз ДО...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Графички дизајнер

0 favorite Објавен: 21-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: БЕТ О2 ДОО Скопје

Индустрија: Графичка

Регион: Гази Баба

Оглас: ...