ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Наставник по историја

1favoriteОбјавен на: 07-12-2017  |  Компанија: Општинско основно уч...  |  Индустрија: Образование и наука


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGGNGKF
Работно место: Наставник по историја
Компанија: Општинско основно училиште АЛЕКСАНДАР МАКЕДОНСКИ Скопје
Индустрија: Образование и наука
Реон: Аеродром
Отворен од: 08-12-2017
Отворен до: 13-12-2017
Плата: 12360
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 6152513
Контакт емаил: нема информација
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Воспитувач

3 favorite Објавен: 21-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Јавна установа за де...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Персонал

1 favorite Објавен: 23-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЈУДГ „Детска радост“

Индустрија: Образование и наука

Регион: Скопски

Оглас: Врз основа на чл 22 од Законот за р...

Хигиеничар

0 favorite Објавен: 23-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ОУ „Рилиндија“ с. Ло...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Тетовски

Оглас: Врз основа на член 20 г од Законот ...

Хигиеничар

0 favorite Објавен: 23-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: СОУ „Киро Спанџов – ...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Кавадаречки

Оглас: Врз основа на член 22 и 23 од Закон...

Наставен кадар

0 favorite Објавен: 23-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ОУ „Хасан Приштина“ ...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Скопски

Оглас: Врз основа на чл.22 и 23 од Законот...

Наставник

2 favorite Објавен: 20-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за интелекту...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 24-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ФИТОФАРМ ПЛУС ДОО Ск...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Бутел

Оглас: ...

Работник во производство

0 favorite Објавен: 24-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Аверс

Индустрија: Графичка

Регион: Скопски

Оглас: Оглас за за работно место Работник ...

Магационер

0 favorite Објавен: 24-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Бими Комапни

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Фирмата Бими Компани од Скопје,кој...

Агроном за лозарство

1 favorite Објавен: 24-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Градежен инженер

0 favorite Објавен: 24-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Пасент дооел Скопје

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: ДГПТУ ПАСЕНТ ДООЕЛ Скопје, ја оглас...

Инженер на софтвер

0 favorite Објавен: 24-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Инжинерство

Регион: Карпош

Оглас: ...