ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

сметководител

2favoriteОбјавен на: 07-12-2017  |  Компанија: Друштво за производс...  |  Индустрија: Сметководство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGGNGJI
Работно место: сметководител
Компанија: Друштво за производствотрговија и услуги НАСТЕВСКИ ЛБ ДООЕЛ Кочани
Индустрија: Сметководство
Реон: Кочани
Отворен од: 08-12-2017
Отворен до: 13-12-2017
Плата: 12000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 071213132
Контакт емаил: nastevskilb@yahoo.com
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Главен сметководител

1 favorite Објавен: 02-06-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: сметководство

Индустрија: Сметководство

Регион: Скопски

Оглас: СМЕТКОВОДСТВЕНО БИРО БАРА ОВЛАСТЕН...

Книговодител-Сметководител

1 favorite Објавен: 17-07-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ФИНСС ДООЕЛ

Индустрија: Сметководство

Регион: Скопје

Оглас: -Водење на сметководственото раб...

Раководител на сметководство и финансии

0 favorite Објавен: 19-07-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Сметководство

Регион: Центар

Оглас: ...

сметководител

0 favorite Објавен: 29-06-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: АНЕ-ЕЛ-ДЕ-АН БИРО ДО...

Индустрија: Сметководство

Регион: Скопски

Оглас: Сметководствено биро бара Сметковод...

сметководител

0 favorite Објавен: 30-06-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: АНЕ-ЕЛ-ДЕ-АН БИРО ДО...

Индустрија: Сметководство

Регион: Скопски

Оглас: Сметководствено биро бара Сметковод...

сметководител

1 favorite Објавен: 31-05-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Компанија НМ

Индустрија: Сметководство

Регион: Скопски

Оглас: Сметководител со познавање на матер...

Останати огласи во ист регион

Биолошки техничар

0 favorite Објавен: 17-07-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Антхура МК ДООЕЛ Ко...

Индустрија: Разни области

Регион: Кочани

Оглас: ...

Општ работник

1 favorite Објавен: 18-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: БЕЛО ЗЛАТО АГРАР ДОО...

Индустрија: Разни области

Регион: Кочани

Оглас: ...

Женски фризер

7 favorite Објавен: 12-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ТИНА фризерски салон...

Индустрија: Разни области

Регион: Кочани

Оглас: ...

Машински инженер

1 favorite Објавен: 17-07-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Антхура МК ДООЕЛ Ко...

Индустрија: Инжинерство

Регион: Кочани

Оглас: ...

Воспитувач во предучилишна установа

0 favorite Објавен: 17-07-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за услуги ЈА...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Кочани

Оглас: ...

Обиколувач дистрибутер малопродажба

5 favorite Објавен: 05-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Кочани

Оглас: ...