ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Машински инженер

0favoriteОбјавен на: 07-12-2017  |  Компанија: Друштво за производс...  |  Индустрија: Машинство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGGNGJH
Работно место: Машински инженер
Компанија: Друштво за производствоуслуги и промет Б.Ф.М. КОМПАНИ ДООЕЛ експорт-импорт с.Стримница Желино
Индустрија: Машинство
Реон: Желино
Отворен од: 08-12-2017
Отворен до: 13-12-2017
Плата: 18485
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 071247-007
Контакт емаил: info@bfm.com.mk
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Машински инженер

0 favorite Објавен: 08-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: АМБРЕЛЛА СВИСС БАУ ...

Индустрија: Машинство

Регион: Куманово

Оглас: ...

Ракувач со градежни машини

7 favorite Објавен: 11-12-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Машинство

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Возач на земјоделски машини

0 favorite Објавен: 19-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за промет пр...

Индустрија: Машинство

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Ракувач со повеќефазна машина за дрво

1 favorite Објавен: 16-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Машинство

Регион: Виница

Оглас: ...

Металоглодач/Металостругар

0 favorite Објавен: 06-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Техногума

Индустрија: Машинство

Регион: Скопски

Оглас: Техногума има потреба од металостру...

Машински инженер

0 favorite Објавен: 19-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за промет пр...

Индустрија: Машинство

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Специјалист за човечки ресурси

0 favorite Објавен: 20-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Консалтинг,тренинг и...

Регион: Желино

Оглас: ...