ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Наставник по математика

1favoriteОбјавен на: 07-12-2017  |  Компанија: Општинско основно уч...  |  Индустрија: Образование и наука


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGGNGJG
Работно место: Наставник по математика
Компанија: Општинско основно училиште АЛЕКСАНДАР МАКЕДОНСКИ Скопје
Индустрија: Образование и наука
Реон: Аеродром
Отворен од: 08-12-2017
Отворен до: 13-12-2017
Плата: 20644
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 6152513
Контакт емаил: нема информација
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Директор

0 favorite Објавен: 17-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ОУ „Браќа Миладиновц...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Скопски

Оглас: Врз основа на Член 126 од Законот з...

Технички персонал

1 favorite Објавен: 17-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ОУ „Култура“ с.Матеј...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Тетовски

Оглас: Врз Основа на Член 22 од ЗРО (Сл.ве...

Технички персонал

0 favorite Објавен: 17-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ОУ "Климент Охридски...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Гевгелиски

Оглас: Врз основа на член 22 и 23 од Закон...

Наставник

2 favorite Објавен: 20-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за интелекту...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Воспитувач

1 favorite Објавен: 21-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Јавна установа за де...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Наставен кадар

0 favorite Објавен: 17-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДМУ Тодор Скаловски-...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Тетовски

Оглас: Државното музичко училиште „Тодор С...

Останати огласи во ист регион

Економист за маркетинг

0 favorite Објавен: 21-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ЦКБ АД Скопје

Индустрија: Економија

Регион: Центар

Оглас: ...

Келнер

0 favorite Објавен: 21-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за угостител...

Индустрија: Угостителство

Регион: Карпош

Оглас: ...

Програмер

0 favorite Објавен: 21-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за компјутер...

Индустрија: Разни области

Регион: Карпош

Оглас: ...

Доставувач

0 favorite Објавен: 21-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ПРИМУС КОНСАЛТИНГ ДО...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

сметководител

0 favorite Објавен: 21-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Сметководство

Регион: Центар

Оглас: ...

Програмер

0 favorite Објавен: 21-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за развој и ...

Индустрија: Разни области

Регион: Гази Баба

Оглас: ...