ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Возач на патнички автомобили

1favoriteОбјавен на: 07-12-2017  |  Компанија: Друштво за угостител...  |  Индустрија: Автомобилска


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGGNGIK
Работно место: Возач на патнички автомобили
Компанија: Друштво за угостителство туризам и услуги МАКОТЕН ДООЕЛ Гевгелија
Индустрија: Автомобилска
Реон: Гевгелија
Отворен од: 08-12-2017
Отворен до: 13-12-2017
Плата: 15250
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 034210143
Контакт емаил: office@casino-f.com
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Вулканизер

0 favorite Објавен: 08-12-2017 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: TTG

Индустрија: Автомобилска

Регион: Штип

Оглас: Бараме вулканизер со или без раб...

Возач на автобус

1 favorite Објавен: 13-12-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Автомобилска

Регион: Прилеп

Оглас: ...

Вулканизер

1 favorite Објавен: 10-12-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: TTG

Индустрија: Автомобилска

Регион: Штипски

Оглас: Центар за гуми ТТГ ПитСтоп има потр...

Возач на автобус

0 favorite Објавен: 13-12-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Автомобилска

Регион: Прилеп

Оглас: ...

Sales Receptionist

2 favorite Објавен: 13-12-2017 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: DEKRA MACEDONIA

Индустрија: Автомобилска

Регион: Скопје

Оглас:   ДОПОЛНИТЕЛНИ ИНФОР...

Возач на автобус

2 favorite Објавен: 14-12-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ГАЛЕБ Акционерско др...

Индустрија: Автомобилска

Регион: Охрид

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Возач на такси

0 favorite Објавен: 12-12-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Чувар заштита на лица и имот

0 favorite Објавен: 13-12-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за обезбедув...

Индустрија: Осигурување

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Пеглач на алишта

0 favorite Објавен: 11-12-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ТЕКСТИЛНА КООРПОРАЦИ...

Индустрија: Разни области

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Возач на товарно возило

1 favorite Објавен: 27-10-2017 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ФЕНИКС ТРАНСПОРТ БМФ...

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Гевгелија

Оглас: реалација Грција - Македонија и ...

Шпедитерски царински декларант

1 favorite Објавен: 11-12-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за транспорт...

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Самостоен референт за набавка

0 favorite Објавен: 11-12-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Разни области

Регион: Гевгелија

Оглас: ...