ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Возач на патнички автомобили

1favoriteОбјавен на: 07-12-2017  |  Компанија: Друштво за угостител...  |  Индустрија: Автомобилска


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGGNGIK
Работно место: Возач на патнички автомобили
Компанија: Друштво за угостителство туризам и услуги МАКОТЕН ДООЕЛ Гевгелија
Индустрија: Автомобилска
Реон: Гевгелија
Отворен од: 08-12-2017
Отворен до: 13-12-2017
Плата: 15250
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 034210143
Контакт емаил: office@casino-f.com
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Инструктор

0 favorite Објавен: 09-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: АЛФА АВТО ШКОЛА

Индустрија: Автомобилска

Регион: Битолски

Оглас: Инструктор за возачи Б и Ц категори...

Консултант

0 favorite Објавен: 14-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Олимпиа Моторс Доо -...

Индустрија: Автомобилска

Регион: Скопски

Оглас: Олимпиа Моторс Доо - Скопје објавув...

Автолимар мајстор

0 favorite Објавен: 21-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Автомобилска

Регион: Струмица

Оглас: ...

Оператор

0 favorite Објавен: 16-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ТЕ-ТЕ ПЛАСТ Дооел Ск...

Индустрија: Автомобилска

Регион: Скопски

Оглас: подготовка на материјал за машинска...

МАШИНСКИ ИНЖЕНЕР - моторни возила - СО или БЕЗ работно искуство

0 favorite Објавен: 21-03-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: КОНФОРМА ДООЕЛ Скопј...

Индустрија: Автомобилска

Регион: Скопје

Оглас: КОНФОРМА ДООЕЛ Скопје, овластено...

Возач на автобус

0 favorite Објавен: 20-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за транспорт...

Индустрија: Автомобилска

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Работник за едноставни работи нераспределен на друго место

0 favorite Објавен: 20-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: СЕРКА ТААХХУТ ИНШААТ...

Индустрија: Разни области

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Ракувач со градежни машини

6 favorite Објавен: 11-12-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Ракувач со градежни машини

7 favorite Објавен: 11-12-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Машинство

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Месар

0 favorite Објавен: 20-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Технички персонал

0 favorite Објавен: 17-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ОУ "Климент Охридски...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Гевгелиски

Оглас: Врз основа на член 22 и 23 од Закон...

Продавач

2 favorite Објавен: 21-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Останати огласи од иста компанија

Келнер

1 favorite Објавен: 19-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за угостител...

Индустрија: Угостителство

Регион: Гевгелија

Оглас: ...