ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Медицинска сестра

1favoriteОбјавен на: 07-12-2017  |  Компанија: Приватна здравствена...  |  Индустрија: Медицина


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGGNGIJ
Работно место: Медицинска сестра
Компанија: Приватна здравствена установа-ординација по општа стоматологија МА-БО ДЕНТ ДООЕЛ Велес
Индустрија: Медицина
Реон: Велес
Отворен од: 08-12-2017
Отворен до: 13-12-2017
Плата: 12000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 075320630
Контакт емаил: mabodent@yahoo.com
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Медицинска сестра

2 favorite Објавен: 15-12-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Медицина

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

МАТИЧЕН ПЕДИЈАТАР

4 favorite Објавен: 22-11-2017 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: MEDICAL POINT

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: Скопје

Оглас: ПОЛИКЛИНИКА МЕДИКАЛ ПОИНТ БАРА П...

Доктор по општа медицина

0 favorite Објавен: 12-12-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Медицина

Регион: Штип

Оглас: ...

Медицинска сестра

2 favorite Објавен: 12-12-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ Лазарус

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: ПЗУ Лазарус има потреба за вработув...

Доктор на медицина

3 favorite Објавен: 09-12-2017 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ ДСГ МЕДИКАЛ

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: Скопје

Оглас: Се бара доктор по општа-семејна ...

Медицинска сестра

4 favorite Објавен: 13-12-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Медицина

Регион: Карпош

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Келнер

2 favorite Објавен: 14-12-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: МЕАНА ГУРМАН ДООЕЛ В...

Индустрија: Угостителство

Регион: Велес

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 13-12-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ВИКТОР СЕЛЕКТ ТП Вел...

Индустрија: Разни области

Регион: Велес

Оглас: ...

Обиколувач дистрибутер малопродажба

1 favorite Објавен: 12-12-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Велес

Оглас: ...

Технички застапник на продажба

0 favorite Објавен: 11-12-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производ...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Велес

Оглас: ...

Обиколувач дистрибутер малопродажба

1 favorite Објавен: 11-12-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Дистрибуција

Регион: Велес

Оглас: ...

Обиколувач дистрибутер малопродажба

1 favorite Објавен: 12-12-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Дистрибуција

Регион: Велес

Оглас: ...