ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Професор по физика

0favoriteОбјавен на: 07-12-2017  |  Компанија: Средно општинско учи...  |  Индустрија: Образование и наука


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGGNGII
Работно место: Професор по физика
Компанија: Средно општинско училиште ДИМИТАР МИРАСЧИЕВ ц.о. Штип
Индустрија: Образование и наука
Реон: Штип
Отворен од: 08-12-2017
Отворен до: 13-12-2017
Плата: 21028
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 032390591
Контакт емаил: es_dm_st@mail.net.mk
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Одделенски наставник

1 favorite Објавен: 16-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Основно Општинско уч...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Македонски брод

Оглас: ...

Професор по германски јазик

0 favorite Објавен: 11-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Артигум

Индустрија: Образование и наука

Регион: Гостиварски

Оглас: Artigum Management Makedonija, bar...

Хигиеничар

5 favorite Објавен: 17-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ОУ „Фаик Коница“ с. ...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Тетовски

Оглас: Врз основа на член 22 став 1 точка ...

Технички персонал

1 favorite Објавен: 17-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ОУ „Култура“ с.Матеј...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Тетовски

Оглас: Врз Основа на Член 22 од ЗРО (Сл.ве...

Хигиеничар

0 favorite Објавен: 17-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ОУ "Кирил и Методиј"...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Скопски

Оглас: Врз основа на член 22 и 23 од Закон...

Наставник по хемија

2 favorite Објавен: 16-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Основно Општинско уч...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Македонски брод

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Медицинска сестра - техничар

0 favorite Објавен: 21-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Медицина

Регион: Штип

Оглас: ...

Општ работник

1 favorite Објавен: 16-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: flori plast

Индустрија: Услуги

Регион: Штипски

Оглас: Водоинсталатерски сервис “Флори Пла...

Администратор

20 favorite Објавен: 22-01-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Администрација

Регион: Штип

Оглас: ...

Веб-дизајнер

13 favorite Објавен: 28-12-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Штип

Оглас: ...

Шивач на текстил

1 favorite Објавен: 13-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Модна конфекција ТИ-...

Индустрија: Текстилна

Регион: Штип

Оглас: ...

Шивач

3 favorite Објавен: 20-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Штип

Оглас: ...