ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Машински инженер

0favoriteОбјавен на: 07-12-2017  |  Компанија: Друштво за производс...  |  Индустрија: Инжинерство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGGNGIH
Работно место: Машински инженер
Компанија: Друштво за производствоуслуги и промет Б.Ф.М. КОМПАНИ ДООЕЛ експорт-импорт с.Стримница Желино
Индустрија: Инжинерство
Реон: Желино
Отворен од: 08-12-2017
Отворен до: 13-12-2017
Плата: 18485
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 071247-007
Контакт емаил: info@bfm.com.mk
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Софија, Бугарија

3 favorite Објавен: 28-07-2017 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: IMPERX

Индустрија: Инженерство

Регион: Бугарија

Оглас:   Digital Firmware E...

Машински инженер

1 favorite Објавен: 01-12-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Градежен институт МА...

Индустрија: Инжинерство

Регион: Карпош

Оглас: ...

Градежен инженер

0 favorite Објавен: 26-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕЛЕКТРО ХАУС ДООЕЛ С...

Индустрија: Инжинерство

Регион: Ѓорче Петров

Оглас: ...

Менаџер за одржување

0 favorite Објавен: 08-12-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: HILL International

Индустрија: Инжинерство

Регион: Скопски

Оглас: За потребите на нашиот Клиент, кој ...

Шумарски инженер

0 favorite Објавен: 12-12-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: А-ТИГРИ-ТРАНС ДООЕЛ ...

Индустрија: Инжинерство

Регион: Битола

Оглас: ...

Софија, Бугарија

1 favorite Објавен: 27-07-2017 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: IMPERX

Индустрија: Инженерство

Регион: нема информација

Оглас:   Hardware Engineer...

Останати огласи во ист регион

Професор по македонски јазик

0 favorite Објавен: 13-12-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Општинско Основно уч...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Желино

Оглас: ...

Администратор

0 favorite Објавен: 11-12-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Администрација

Регион: Желино

Оглас: ...

Чистач на простории

0 favorite Објавен: 13-12-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Општинско Основно уч...

Индустрија: Разни области

Регион: Желино

Оглас: ...

Останати огласи од иста компанија

Администратор

0 favorite Објавен: 11-12-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Администрација

Регион: Желино

Оглас: ...