ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Шивач

0favoriteОбјавен на: 07-12-2017  |  Компанија: Друштво за производс...  |  Индустрија: Разни области


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGGNGIF
Работно место: Шивач
Компанија: Друштво за производство трговија и услуги ВАТЕКС-ТЕКСТИЛ ДООЕЛ увоз-извоз Кочани
Индустрија: Разни области
Реон: Кочани
Отворен од: 08-12-2017
Отворен до: 13-12-2017
Плата: 12000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: vateks.tekstil@yahoo.com
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Фармацевт

1 favorite Објавен: 15-12-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Разни области

Регион: Струга

Оглас: ...

Магационер за алат

0 favorite Објавен: 16-12-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

- Нема информација

0 favorite Објавен: 16-12-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Александар Вила

Индустрија: - Нема информација

Регион: Охридски

Оглас: Aleksandar Villa Raca,Ohrid za pres...

Пекар

0 favorite Објавен: 15-12-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 16-12-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Бутел

Оглас: ...

Менаџер по туризам

0 favorite Објавен: 15-12-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Кавадарци

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Готвач

0 favorite Објавен: 11-12-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Кочани

Оглас: ...

Продавач

5 favorite Објавен: 29-08-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за угостител...

Индустрија: Разни области

Регион: Кочани

Оглас: ...

Готвач

0 favorite Објавен: 21-11-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ТОПОЛНИК ДООЕЛ Кочан...

Индустрија: Разни области

Регион: Кочани

Оглас: ...

Туристички работник

0 favorite Објавен: 06-12-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за туризамма...

Индустрија: Разни области

Регион: Кочани

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 11-12-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: МИМИ КИДС 222 ДООЕЛ ...

Индустрија: Разни области

Регион: Кочани

Оглас: ...

Други продавачи

0 favorite Објавен: 11-12-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: МИМИ КИДС 222 ДООЕЛ ...

Индустрија: Разни области

Регион: Кочани

Оглас: ...