ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Наставник по биологија

3favoriteОбјавен на: 07-12-2017  |  Компанија: Општинско основно уч...  |  Индустрија: Образование и наука


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGGNGHN
Работно место: Наставник по биологија
Компанија: Општинско основно училиште АЛЕКСАНДАР МАКЕДОНСКИ Скопје
Индустрија: Образование и наука
Реон: Аеродром
Отворен од: 08-12-2017
Отворен до: 13-12-2017
Плата: 16480
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 6152513
Контакт емаил: нема информација
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Персонал

4 favorite Објавен: 17-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЈУДГ „Раде Јовчевски...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Скопски

Оглас: ЈАВНА УСТАНОВА ЗА ДЕЦА, ДЕТСКА ГРАД...

Наставник

2 favorite Објавен: 20-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за интелекту...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Технички персонал

0 favorite Објавен: 17-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ОУ "Климент Охридски...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Гевгелиски

Оглас: Врз основа на член 22 и 23 од Закон...

Наставник по хемија

2 favorite Објавен: 16-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Основно Општинско уч...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Македонски брод

Оглас: ...

Наставен и ненаставен кадар

2 favorite Објавен: 17-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ОУ „Тоде Хаџи-Тефов"...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Кавадаречки

Оглас: Врз основа на Закоиот за работни од...

Технички персонал

1 favorite Објавен: 17-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ОУ „Култура“ с.Матеј...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Тетовски

Оглас: Врз Основа на Член 22 од ЗРО (Сл.ве...

Останати огласи во ист регион

Продавач

0 favorite Објавен: 21-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: МАВИКИ увоз-извоз ДО...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Келнер

0 favorite Објавен: 21-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за угостител...

Индустрија: Угостителство

Регион: Карпош

Оглас: ...

Раководител на услужен објект

0 favorite Објавен: 21-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ДПТУ ПАРЛАМЕНТО ДОО ...

Индустрија: Услуги

Регион: Центар

Оглас: ...

Програмер

0 favorite Објавен: 21-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

сметководител

0 favorite Објавен: 21-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Сметководство

Регион: Центар

Оглас: ...

Келнер

0 favorite Објавен: 21-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за угостител...

Индустрија: Угостителство

Регион: Карпош

Оглас: ...