ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Комерцијалист

5favoriteОбјавен на: 05-12-2017  |  Компанија: Друштво за трговија ...  |  Индустрија: Продажба и Маркетинг


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGGMOGG
Работно место: Комерцијалист
Компанија: Друштво за трговија на големо и мало ТАБАК-ГРОСИСТ увоз-извоз ДООЕЛ Битола
Индустрија: Продажба и Маркетинг
Реон: Битола
Отворен од: 06-12-2017
Отворен до: 11-12-2017
Плата: 15000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 203 470
Контакт емаил: tabakbt@t-home.mk
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Агент за продажба и маркетинг

0 favorite Објавен: 19-07-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Младинска книга

Индустрија: Трговија

Регион: Цела Македонија

Оглас: Реномирана меѓународна компанија од...

Агент за продажба

1 favorite Објавен: 18-07-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Фоксиман

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Штипски

Оглас: Компанија има потреба од агент за п...

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 19-07-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Карпош

Оглас: ...

Маркетинг Агент

0 favorite Објавен: 20-07-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ОПТИМУМ КРЕАТИВ СОЛУ...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Карпош

Оглас: ...

Хигиеничар

1 favorite Објавен: 18-07-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Клевер-Мк

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Клевер-Мк има потреба од хигиеничар...

Специјалист за интернет маркетинг и социјални медиуми

0 favorite Објавен: 19-07-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Цертиадриа

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: Certiadria (www.certiadria.com) е к...

Останати огласи во ист регион

Готвач

0 favorite Објавен: 18-07-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Работник за едноставни работи на производствена линија

0 favorite Објавен: 19-07-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Производство

Регион: Битола

Оглас: ...

- Нема информација

1 favorite Објавен: 19-07-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Нефа мебел дооел

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Битолски

Оглас: Дали сакаш да водиш тим од најм...

Продавач

0 favorite Објавен: 19-07-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Возач на камион

1 favorite Објавен: 18-07-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Персонал за продажба

1 favorite Објавен: 18-07-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: DELIKATES EM 87 DOOE...

Индустрија: Прехранбена

Регион: Битолски

Оглас: Се бара женски персонал со и без ра...

Останати огласи од иста компанија

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 17-07-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Битола

Оглас: ...

Комерцијалист

5 favorite Објавен: 17-07-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Битола

Оглас: ...