ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Медицинска сестра

6favoriteОбјавен на: 04-12-2017  |  Компанија: Приватна здравствена...  |  Индустрија: Медицина


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGGMMMG
Работно место: Медицинска сестра
Компанија: Приватна здравствена установа-специјалистичка ординација по ортопедија ОРТОМЕД Куманово
Индустрија: Медицина
Реон: Куманово
Отворен од: 05-12-2017
Отворен до: 10-12-2017
Плата: 12000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: БОРКА МАРКОСКИ - 070211-442
Контакт емаил: markoskiborka@yahoo.com
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Доктор по општа медицина

0 favorite Објавен: 12-12-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Медицина

Регион: Прилеп

Оглас: ...

Доктор/ка

1 favorite Објавен: 11-12-2017 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Peace Corps Macedoni...

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: Скопје

Оглас: Peace Corps Medical Officer ...

Доктор по општа медицина

0 favorite Објавен: 12-12-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Медицина

Регион: Штип

Оглас: ...

МАТИЧЕН ПЕДИЈАТАР

4 favorite Објавен: 22-11-2017 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: MEDICAL POINT

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: Скопје

Оглас: ПОЛИКЛИНИКА МЕДИКАЛ ПОИНТ БАРА П...

Медицинска сестра

2 favorite Објавен: 12-12-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ Лазарус

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: ПЗУ Лазарус има потреба за вработув...

Медицинска сестра

1 favorite Објавен: 15-12-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Медицина

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Продавач

1 favorite Објавен: 13-12-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Стојановска Стојан Б...

Индустрија: Разни области

Регион: Куманово

Оглас: ...

Готвач

0 favorite Објавен: 12-12-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: МИТАЛЕС ДООЕЛ Кумано...

Индустрија: Разни области

Регион: Куманово

Оглас: ...

Готвач

3 favorite Објавен: 12-12-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: МИТАЛЕС ДООЕЛ Кумано...

Индустрија: Разни области

Регион: Куманово

Оглас: ...

Обезбедувач заштита на лица и имот

1 favorite Објавен: 13-12-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ГОТАС ДООЕЛ увоз-изв...

Индустрија: Безбедност и заштита...

Регион: Куманово

Оглас: ...

Хигиеничар на производствени - работни простории

0 favorite Објавен: 15-12-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Производство

Регион: Куманово

Оглас: ...

Возач на товарно возило со приколка

0 favorite Објавен: 12-12-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Куманово

Оглас: ...