ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Економист-консултант

6favoriteОбјавен на: 02-12-2017  |  Компанија: ИНКОМ ЕРП ДОО Струми...  |  Индустрија: Економија


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGGMMGG
Работно место: Економист-консултант
Компанија: ИНКОМ ЕРП ДОО Струмица
Индустрија: Економија
Реон: Струмица
Отворен од: 03-12-2017
Отворен до: 08-12-2017
Плата: 15000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 070253231
Контакт емаил: incom@t-home.mk
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Економист за политика на цени

0 favorite Објавен: 11-12-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Економија

Регион: Илинден

Оглас: ...

Економист за менаџмент

0 favorite Објавен: 04-09-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Економија

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Економист за анализа и планирање

0 favorite Објавен: 01-11-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Економија

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Економист за маркетинг

0 favorite Објавен: 13-10-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Економија

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Асистент за финансии

0 favorite Објавен: 23-11-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Цилиндо

Индустрија: Економија

Регион: Битолски

Оглас: Finance Assistant Cylindo is loo...

Економски книговодител

0 favorite Објавен: 06-12-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Економија

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Машиновозач за маневар на дизел влечни возила

1 favorite Објавен: 20-11-2017 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ДГТУ ЕВРОГРАДБА-ИНЖЕ...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Струмица

Оглас: Се бара машиновозач за управувањ...

Ракувач со градежни машини

0 favorite Објавен: 11-12-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Машинство

Регион: Струмица

Оглас: ...

Продавач

2 favorite Објавен: 14-12-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Струмица

Оглас: ...

Ракувач со градежни машини

0 favorite Објавен: 11-12-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Струмица

Оглас: ...

- Нема информација

5 favorite Објавен: 29-11-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Kisi Trejd

Индустрија: - Нема информација

Регион: Струмички

Оглас: Kisi Trejd DOO ima potreba od diplo...

Шанкер/ка

3 favorite Објавен: 13-12-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Masterbet

Индустрија: - Нема информација

Регион: Струмички

Оглас: Астрa Кaзинo Струмицa имa пoтребa o...