ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Општ работник

5favoriteОбјавен на: 02-12-2017  |  Компанија: Друштво за производс...  |  Индустрија: Разни области


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGGMLOK
Работно место: Општ работник
Компанија: Друштво за производствоуслуги и трговија на големо и мало ЛИКУКИ ХОМЕ ДООЕЛ увоз-извозБитола
Индустрија: Разни области
Реон: Битола
Отворен од: 03-12-2017
Отворен до: 08-12-2017
Плата: 12000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: likuki@live.com
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

- Нема информација

0 favorite Објавен: 16-12-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Александар Вила

Индустрија: - Нема информација

Регион: Охридски

Оглас: Aleksandar Villa Raca,Ohrid za pres...

Инженер-консултант за заштита при работа

0 favorite Објавен: 15-12-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за консалтин...

Индустрија: Разни области

Регион: Охрид

Оглас: ...

Пекар

0 favorite Објавен: 15-12-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Пекар

1 favorite Објавен: 15-12-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Општ работник

0 favorite Објавен: 16-12-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Штип

Оглас: ...

Продавач

1 favorite Објавен: 15-12-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Возач

3 favorite Објавен: 14-12-2017 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: диметурс

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Битолски

Оглас: Се бараат шофери со Б и шофери со Д...

Возач на лесни доставни возила

3 favorite Објавен: 12-12-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

сметководител

1 favorite Објавен: 14-12-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговскопроизводно и...

Индустрија: Сметководство

Регион: Битола

Оглас: ...

Дефектолог

0 favorite Објавен: 13-12-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Завод за рехабилитац...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Битола

Оглас: ...

Доктор по општа медицина

0 favorite Објавен: 13-12-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Завод за рехабилитац...

Индустрија: Медицина

Регион: Битола

Оглас: ...

Професор по англиски јазик

4 favorite Објавен: 13-12-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Завод за рехабилитац...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Битола

Оглас: ...