ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Административен службеник

5favoriteОбјавен на: 01-12-2017  |  Компанија: СИМПЛИСИТИ ЛТД ДООЕЛ...  |  Индустрија: Јавна Администрација


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGGMLLL
Работно место: Административен службеник
Компанија: СИМПЛИСИТИ ЛТД ДООЕЛ Скопје
Индустрија: Јавна Администрација
Реон: Центар
Отворен од: 02-12-2017
Отворен до: 07-12-2017
Плата: 15000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 078290259
Контакт емаил: нема информација
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Администратор

0 favorite Објавен: 20-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско Радиодифузн...

Индустрија: Администрација

Регион: Чаир

Оглас: ...

Администратор

2 favorite Објавен: 20-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕВН Македонија Акцио...

Индустрија: Администрација

Регион: Центар

Оглас: ...

Административен секретар

1 favorite Објавен: 20-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за вработува...

Индустрија: Администрација

Регион: Чаир

Оглас: ...

Директор

1 favorite Објавен: 17-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ОУ „Гоце Делчев" - Г...

Индустрија: Администрација

Регион: Гостиварски

Оглас: Врз основа на член 126 став 1 алине...

Администратор

0 favorite Објавен: 21-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Администрација

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Администратор

1 favorite Објавен: 16-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за сметковод...

Индустрија: Администрација

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Келнер

0 favorite Објавен: 21-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за угостител...

Индустрија: Угостителство

Регион: Карпош

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 21-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за инфрастру...

Индустрија: Разни области

Регион: Бутел

Оглас: ...

Правник

0 favorite Објавен: 21-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: АДВОКАТ ЕМИНА РЕБРОЊ...

Индустрија: Право

Регион: Карпош

Оглас: ...

Келнер

0 favorite Објавен: 21-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за угостител...

Индустрија: Угостителство

Регион: Карпош

Оглас: ...

Графички дизајнер

0 favorite Објавен: 21-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: БЕТ О2 ДОО Скопје

Индустрија: Графичка

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 21-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: МАВИКИ увоз-извоз ДО...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...