ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Општ работник

5favoriteОбјавен на: 01-12-2017  |  Компанија: ДИЕТРИЦХ-БАУ ДООЕЛ ...  |  Индустрија: Разни области


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGGMLHO
Работно место: Општ работник
Компанија: ДИЕТРИЦХ-БАУ ДООЕЛ Косел Охрид
Индустрија: Разни области
Реон: Охрид
Отворен од: 02-12-2017
Отворен до: 07-12-2017
Плата: 15000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: fuldaohrid@gmail.com
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Раководител на кадровска служба

0 favorite Објавен: 20-07-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Работник за едноставни работи нераспределен на друго место

2 favorite Објавен: 20-07-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: МАКПЕТРОЛ Акционерск...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Бербер

0 favorite Објавен: 20-07-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Фризер за мажи МАЛЕШ...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 20-07-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Прилеп

Оглас: ...

Раководител на рецепција

0 favorite Објавен: 20-07-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за туристичк...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Монтер на мебел

0 favorite Објавен: 20-07-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Дрвно индустриски ко...

Индустрија: Разни области

Регион: Пехчево

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Ракувач со уреди за преработка на пластика

0 favorite Објавен: 13-07-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Охрид

Оглас: ...

Келнер

3 favorite Објавен: 16-07-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Угостителство

Регион: Охрид

Оглас: ...

Рецепционер

1 favorite Објавен: 18-07-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ХОТЕЛ АЛЕКСАНДРИЈА -...

Индустрија: Туризам

Регион: Охридски

Оглас: ХОТЕЛ АЛЕКСАНДРИЈА - ОХРИД ИМА ПОТР...

- Нема информација

0 favorite Објавен: 13-07-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Кај Местоно ДОО

Индустрија: - Нема информација

Регион: Охридски

Оглас: Туристичката агенција КТМ ВОИЈАГЕ Д...

Prodavac/ka

0 favorite Објавен: 16-07-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Т.П. Марлборо

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Охрид

Оглас: Се бараат повеќе особи за работа...

Агент за продажба

0 favorite Објавен: 18-07-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Фоксиман

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Охридски

Оглас: Компанија има потреба од агент за п...