ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Возач на шлепер со полуприколка

1favoriteОбјавен на: 29-11-2017  |  Компанија: Друштво за производс...  |  Индустрија: Бизнис и Претприемни...


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGGMIJH
Работно место: Возач на шлепер со полуприколка
Компанија: Друштво за производство трговија и услуги АНИМА ДООЕЛ Скопје
Индустрија: Бизнис и Претприемништво
Реон: Скопје
Отворен од: 29-11-2017
Отворен до: 22-12-2017
Плата: нема информација
Број на работни места: 1
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

Возачка дозвола Е категорија

Активен возач

Минимум 3 години искуство

Детали за огласот:

Се бара возач со активно искуство од минимум три години со Е категорија за работа во сектор за хидрогеолошки работи на Територијата на Република Македонија.

Веб страна: www.anima.com.mk
Контакт телефон: 075306030
Контакт емаил: info@anima.com.mk
Извор: Вработи.се

Останати огласи во ист регион

Хигиеничар на производствени - работни простории

0 favorite Објавен: 24-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за угостител...

Индустрија: Производство

Регион: Центар

Оглас: ...

Келнер

0 favorite Објавен: 23-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Угостителство

Регион: Карпош

Оглас: ...

Агроном за лозарство

1 favorite Објавен: 24-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Агент за транспорт шпедиција и логистика

0 favorite Објавен: 23-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за меѓународ...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Градежен инженер

0 favorite Објавен: 24-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Пасент дооел Скопје

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: ДГПТУ ПАСЕНТ ДООЕЛ Скопје, ја оглас...

Технички претставник на продажба

0 favorite Објавен: 23-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Центар

Оглас: ...

Останати огласи од иста компанија

Агент за продажба

3 favorite Објавен: 05-07-2017 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Скопје

Оглас: Доколку сте во потрага по нови п...