ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Возач на шлепер со полуприколка

1favoriteОбјавен на: 29-11-2017  |  Компанија: Друштво за производс...  |  Индустрија: Бизнис и Претприемни...


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGGMIJH
Работно место: Возач на шлепер со полуприколка
Компанија: Друштво за производство трговија и услуги АНИМА ДООЕЛ Скопје
Индустрија: Бизнис и Претприемништво
Реон: Скопје
Отворен од: 29-11-2017
Отворен до: 22-12-2017
Плата: нема информација
Број на работни места: 1
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

Возачка дозвола Е категорија

Активен возач

Минимум 3 години искуство

Детали за огласот:

Се бара возач со активно искуство од минимум три години со Е категорија за работа во сектор за хидрогеолошки работи на Територијата на Република Македонија.

Веб страна: www.anima.com.mk
Контакт телефон: 075306030
Контакт емаил: info@anima.com.mk
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

1 Комерцијалист / Ka

1 favorite Објавен: 10-07-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: BMG IMPEKS DOOEL

Индустрија: Бизнис и Претприемни...

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Останати огласи во ист регион

Бравар

0 favorite Објавен: 20-07-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: МАКПЕТРОЛ Акционерск...

Индустрија: Разни области

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Бербер

0 favorite Објавен: 20-07-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Фризер за мажи МАЛЕШ...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Физиотерапевт

0 favorite Објавен: 20-07-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Јавна здравствена ус...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Возач инструктор

0 favorite Објавен: 20-07-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: АМСМ

Индустрија: Автомобилска

Регион: Скопје

Оглас: Изведување на практичен дел од обу...

Електричар за одржување

0 favorite Објавен: 20-07-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за услуги СЕ...

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Центар

Оглас: ...

Молер

0 favorite Објавен: 20-07-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: МАКПЕТРОЛ Акционерск...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...